O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

środa, 6 czerwca 2012

Kapłanka


Inne nazwy: Arcykapłanka, Najwyższa Kapłanka, Papieżyca, Wrota Światłości, Kapłanka Srebrnej Gwiazdy.
Nazwa w innych językach: La Science, La Papesse, The Popess, Die Wissenschaft.
Odpowiedniki astrologiczne: Księżyc.
Znaczenie kabalistyczne: myśl, nauka, intuicja.
Znaczenie okultystyczne: ludzkie usta.
Znaczenie fizyczne: matka duchowa.
Postać historyczna: Matka Teresa z Kalkuty.
Miejsca: miejsce służące do nauki, medytacji; las, swobodna przestrzeń nie tknięta cywilizacją.
Typ osoby w położeniu prostym: kobieta, która uczy życia, opiekunka, terapeutka, odsłaniając tajniki życia, kobieta „wiedząca”.
Typ osoby w położeniu odwróconym: czarownica, zła kobieta wykorzystująca czarną magię do swoich celów, plotkarka, "wykwit" cywilizacji.
Znaczenie psychologiczne: spróbuj odkryć ukryte czynniki, które wpływają na Twoje życie, zerknij do swojej duszy i sprawdź czy nie są Ci obce takie cechy jak wrażliwość, czułość, uczuciowość. Jesteś człowiekiem, który być może nieświadomie wywiera duży wpływ na swoje otoczenie – pamiętaj o odpowiedzialności. Nie zapominaj również o intuicji, rozwijaj ją, a będzie Ci pomocna w wielu sytuacjach. Wtedy nie będziesz musiał szukać ani wyjaśnień, ani tłumaczeń dla decyzji, które podejmiesz. Podporządkuj się wewnętrznemu głosowi, on Cię nie oszuka. Posiadasz ogromną siłę wewnętrzną, dzięki której możesz pomagać innym, jeśli byś tego chciał. W każdym bądź razie nie roztrwoń tej siły na drobiazgi dnia codziennego, ceń każdą minutę, którą możesz poświęcić dla siebie lub innych. Bądź godny samego siebie, ale nie stawiaj się na piedestale. Postaraj się zachować szczerość uczuć i myśli, ale unikaj chłodu w stosunkach z innymi.  

Brak komentarzy: