O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 15 października 2012

Moc


Inne nazwy: Siła, Potęga, Córa Płomiennego Miecza.
Nazwa w innych językach: La Forza, La Force, The Strenght, Die Kraft.
Odpowiedniki astrologiczne: Lew i Słońce.
Znaczenie kabalistyczne: siła.
Znaczenie okultystyczne: mocno zaciśnięta dłoń.
Znaczenie fizyczne: ludzka siła.
Postać historyczna: Ludwik XIV.
Miejsca: stadiony, fitness kluby, salony masażu, góry, siłownie, areny sportowe, miejsca związane z władzą.
Typ osoby w położeniu prostym: człowiek, który lubi pracę fizyczną, sportowiec, kulturysta, osoba dbająca o własną kondycję; ktoś dążący własnym wysiłkiem do wysokiego stanowiska.
Typ osoby w położeniu odwróconym: ten, kto używa przemocy, złoczyńca, przestępca, osoba przesadnie dbająca o swoją kondycję; człowiek opanowany żądzą władzy.
Znaczenie psychologiczne: nie sądź, że rozum jest najważniejszą częścią Ciebie. Do tego, byś mógł z niego korzystać potrzebne jest też Ci zdrowe, sprawne ciało i dlatego nie zapominaj o tym ostatnim, słuchaj czego od Ciebie chce, o co Cię prosi i staraj się zaspokoić jego życzenia. Zatroszcz się o swoje ciało, pozwól mu zgromadzić potrzebną ilość energii, żeby mogło ono zapewnić odpowiednie warunki rozumowi. Wtedy zaś rozum będzie mógł pokonywać ogarniające go wątpliwości i znaleźć kontakt z podświadomością, w której kryją się wskazówki jak żyć i dalej postępować. Dzięki temu będziesz mógł również dotrzeć do nieujawnionych dotychczas zdolności oraz możliwości i staniesz się człowiekiem bardziej twórczym i kreatywnym. Tylko harmonijny rozwój Ciebie jako całości, a więc i ciała, i duszy, i umysłu pozwoli Ci na szczęśliwe i długie życie.

Brak komentarzy: