O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 10 września 2012

Koło Fortuny


Inne nazwy: Koło Losu, Koło Szczęścia, Władca Sił Życia.
Nazwa w innych językach: La Routa, La Roue de Fortune, The Wheel of Fortune, Das Glűcksrad.
Odpowiedniki astrologiczne: Strzelec i Skorpion oraz Jowisz i Pluton.
Znaczenie kabalistyczne: wiara.
Znaczenie okultystyczne: palec wskazujący.
Znaczenie fizyczne: sukces.
Postać historyczna: Helen Keller.
Miejsca: kasyna gry, miejsca rozrywki, podróż turystyczna z przygodami, banki, sejfy, skarbce, wszelkie związane z pieniędzmi.
Typ osoby w położeniu prostym: ekspert w swojej dziedzinie; osoba, która umie pokonywać przeciwności losu; człowiek, którego dobre przeznaczenie postawiło nam na drodze życiowej.
Typ osoby w położeniu odwróconym: amator, laik, człowiek, którego zły los postawił nam na drodze życiowej; osoba, która biernie poddaje się losowi.

Znaczenie psychologiczne: może wydawać Ci się, że w Twoim życiu wszystko się poplątało i wymieszało, a Ty już niczego nie rozumiesz. Nie zapominaj jednak, że w życiu wszystko się powtarza – myśli, uczucia, wydarzenia. Koło Fortuny nabiera rozpędu, więc pamiętaj, by nie wkładać kija w szprychy, nie wykonuj zbędnych ruchów, bo Cię poniesie! Staraj się dążyć do centrum Koła, do jedynego stałego punktu, a jest nim Twoje własne Ja. Zatrzymaj się i obserwuj samego siebie. W Twoim wnętrzu są odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, tylko w sobie znajdziesz rozwiązania własnych problemów. Pamiętaj, że czasami warto poddać się losowi i iść tam, gdzie on Cię prowadzi. Opór i przeciwstawianie się w niektórych wypadkach będzie tylko pogłębiał trudności, więc nie bój się popłynąć z prądem, on zawsze wyniesie Cię na szersze wody.  

Brak komentarzy: