O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 23 sierpnia 2010

Witam

No tak! Kto by pomyślał, że będę prowadzić blog. Ale po ostanich wczasach, po długich wieczornych rozmowach, po prośbach moich gości o radę, komentarz, sposób pracy z kartami Tarota, doszłam do wniosku, że powinnam to robić. Tak więc witam i zapraszam do odwiedzania mnie tu. Będę dzielić się na tym blogu swoją wiedzą ezoteryczną, ale opowiem też o codziennym życiu ezoteryka. A wszystkie swoje wypowiedzi dedykuję Tym, Którzy zechcieli się u mnie uczyć.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Cieszę się Pani Alicjo, że wybrała Pani taką formę kontaktu ze swoimi zwolennikami. Jestem jedną z nich. Nie mam możliwości uczestnictwa w kursach i pozostaje mi tylko praca własna, a dzięki Pani instrukcjom to sama przyjemność. Jest Pani dla mnie Aniołem Przewodnikiem po ezoterycznym świecie.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności Anna Kurasiewicz

Anonimowy pisze...

Pani Alicjo witam wśród blogowiczów;-) /bardzo się cieszę, że zdecydowała się Pani na taką formę kontaktu z ludźmi- poza pisaniem książek, etc:-) Mam pytanie- skąd gromadzi Pani rytuały, o których mowa w Pani publikacjach? Czy są to też autorskie rytuały? Pozdrawiam ciepło i czekam na kolejne wpisy:-)