O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

środa, 1 sierpnia 2012

Prognoza z kart Tarota na sierpień


Sierpień 2012
VIII       V
       XIII

Sierpień 2012 zapowiada się na dobry miesiąc, który będzie sprzyjać załatwianiu spraw urzędowych i wszystkiemu, co wiąże się z wprowadzaniem zmian. To odpowiednia pora na zajęcie się różnego rodzaju sprawami urzędowymi i sądowymi niezależnie od rodzaju instancji, do której należy się zwrócić. Jest to doskonały miesiąc na załatwianie wszelkich tego typu spraw, gdyż nawet te trudne lub takie, które zostały potraktowane odmownie teraz będzie można „popchnąć” do przodu i załatwić bez specjalnego wysiłku.
W sferze zawodowej ci, którzy uczciwie pracowali w poprzednich miesiącach mogą liczyć na zyski, a powinni też przygotować się na zmiany. Jest to odpowiedni moment na wprowadzanie w życie nowych pomysłów i różnego rodzaju innowacji. Warto pamiętać, że zmiany i tak i tak nastąpią, ale jeśli będziemy się przed nimi bronić i opierać, staną się przykrym doświadczeniem, ale jeśli wyjdziemy im naprzeciw, to mogą wnieść w nasze życie wiele dobrego. Zyski przyniosą tylko długoterminowe i dobrze przemyślane inwestycje, lokaty i transakcje. Nie ma co jednak teraz liczyć na szybkie pieniądze. Warto za to pomyśleć o spisaniu testamentu i mądrym rozporządzeniu posiadanym majątkiem.
Jeśli kogoś niepokoi stan jego zdrowia, to właśnie teraz może dokonać kompleksowych badań i postarać się o postawienie diagnozy oraz rozpoczęcie leczenia. Wibracje tego miesiąca są gwarancją sprawnego wykonania analiz medycznych, uniknięcia błędów w diagnostyce i trafnego dobrania leków i innych środków terapeutycznych oraz szybkich i pozytywnych rezultatów zastosowanego leczenia. Możliwe jest samoistne ustąpienie choroby lub wyjątkowo szybka rekonwalescencja.

Brak komentarzy: