O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 30 sierpnia 2012

Sprawiedliwość


Inne nazwy: Prawodawstwo, Córa Władcy Prawdy, Władczyni Równowagi.
Nazwa w innych językach: La Giustizia, La Justice, The Justice, Die Gerechtigkeit.
Odpowiedniki astrologiczne: Waga i Koziorożec oraz Wenus i Saturn.
Znaczenie kabalistyczne: sprawiedliwość.
Znaczenie okultystyczne: pole uprawne.
Znaczenie fizyczne: prawodawstwo.
Postać historyczna: Alfred Dreyfus.         
Miejsca: trybunał, sąd, notariat, wszelkie inne urzędy, w których obowiązują prawne uregulowania.
Typ osoby w położeniu prostym: człowiek o dużym poczuciu sprawiedliwości, prawnik, członek Trybunału Konstytucyjnego, osoba opierająca się wyłącznie na faktach.
Typ osoby w położeniu odwróconym: człowiek, który nagina sprawiedliwość do swoich potrzeb, przekupny urzędnik, nieobiektywny sędzia.
Znaczenie psychologiczne: każda istota ma prawo do samowyrażania się i rozwoju, do poszukiwania wolności i niezależności – Ty również. Musisz tylko być uczciwy wobec samego siebie, tym bardziej, że Ty już wiesz, iż za wszystko, co dzieje się w Twoim życiu przyjmujesz na siebie odpowiedzialność. Sam dążyłeś do tego, żeby poznać prawdę, więc co należy czynić, jeśli ona pozbawiła Cię ostatnich iluzji? Jest to bolesne, ale nie należy poddawać się zwątpieniu. Lepiej weź się w garść i przyjmij świat takim jaki jest, a na temat samego siebie warto dokonać głębszych przemyśleń: czy faktycznie warto nadal prowadzić życie takie jak dotychczas? Może powinieneś coś zmienić? Czy nie należałoby wprowadzić więcej harmonii? Zanim jednak wprowadzisz innowacje rozlicz się ze starymi długami, aby nie obciążały Ciebie i nie utrudniały wprowadzenia zmian. 

Brak komentarzy: