O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 23 sierpnia 2012

Prognoza z Tarota - wrzesień


Wrzesień 2012
IX       V
    XIV

Wrzesień to miesiąc, który w 2012 roku najbardziej sprzyja sprawom duchowym, praktykom ezoterycznym i podejmowaniu nauki z zakresu wiedzy tajemnej. Praca nad swoim wnętrzem, rozbudzenie potrzeb duchowych i zainteresowania tego rodzaju tematyką wielu osobom pomoże odnaleźć się w życiu, zrozumieć mechanizmy kierujące nimi i ich bliskimi, a więc i poprawić jakość życia.
Wrzesień to dobra pora na spotkania ze starszymi ludźmi, czerpanie z ich doświadczeń i rad. Jest to szczególnie wskazane w przypadku trudności z dokonaniem wyboru czy podjęciem decyzji, do jakich będzie teraz dość często dochodzi. Będzie to z pożytkiem dla wszystkich – starsze osoby poczują się docenione i potrzebne, młodsze uzyskają cenne wskazówki. Doskonały miesiąc na to, by poprawić relacje ze starszymi mężczyznami lub z osobami cieszącymi się autorytetem.
To także pora sprzyjająca podejmowaniu pracy w sferze budżetowej, poszukiwaniu dodatkowych źródeł zarobku i staraniom o awans. Październik to doskonały miesiąc na poprawę relacji z otoczeniem, a szczególnie z sąsiadami i znajomymi. Bez trudu będzie można wprowadzić w te stosunki harmonię i pełną równowagę.
W sferze zdrowia będzie to dość dobry miesiąc, ale należy zwracać uwagę na dolegliwości związane z kończynami dolnymi oraz choroby reumatyczne.

Brak komentarzy: