O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 9 sierpnia 2012

Rydwan


Inne nazwy: Powóz, Władca Tryumfu Świata, Dziecię Potęgi Wód.
Nazwa w innych językach: Il Caro, Le Chariot, The Chariot, Der Wagen.
Odpowiedniki astrologiczne: Wodnik i Uran.
Znaczenie kabalistyczne: dążenie do zwycięstwa, tryumf.
Znaczenie okultystyczne: strzała lecąca prosto.
Znaczenie fizyczne: własność.
Postać historyczna: Ryszard Lwie Serce.
Miejsca: dworce, lotniska, wszelkiego rodzaju środki lokomocji; wszelkie związane z motoryzacją.

Typ osoby w położeniu prostym: kierowca, przywódca, szef firmy, podróżnik, człowiek sukcesu.
Typ osoby w położeniu odwróconym: człowiek korzystający z układów, robiący karierę czyimś kosztem, naciągacz, osoba przyjmująca łapówki.
Znaczenie psychologiczne: przepełnia Cię energia i skłania do podejmowania nowych działań, do zajęcia się tym, czego do tej pory nie robiłeś. Szukasz czegoś nowego, ekscytującego, czym mógłbyś wypełnić czas. I bardzo dobrze! Ruszaj więc w drogę i niech ten etap Twojej wędrówki przez życie stanie się dla Ciebie odkrywaniem nowego świata. Ale pamiętaj, że Rydwan toczy się szybko, a droga pełna jest nagłych zakrętów i niebezpiecznych wyboi. Z tego względu niech kieruje Tobą mądrość i rozsądek, ale nie ignoruj uczuć i emocji, dla nich też musi się znaleźć miejsce w tej podróży, gdyż bez nich Twój Rydwan nie będzie mógł zachować równowagi i wywróci się. Korzystaj z szans, które niesie życie i niczego nie odrzucaj tylko z tego powodu, że jest to coś nowego – właśnie teraz los daje Ci nowe możliwości rozwoju i ekspansji w każdej dziedzinie, również materialnej.

Brak komentarzy: