O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

piątek, 11 listopada 2011

Moskwa

Wczoraj wróciłam z Moskwy. Było cudownie i wspaniale. Grupy (jak zawsze w Moskwie) liczne. Po ponad 40 osób. Uczestnicy to prawdziwi ezoterycy - mądrzy, ciepli, serdeczni, doskonale rozumiejący ducha ezoteryki. Praca z Wami była prawdziwą przyjemnością. Organizatorzy - fantastyczni! Słów brakuje, by opisać ich starania, pracę, wysiłek! Dlatego napiszę tylko SPASIBO!
A Moskwa?! Jeszcze piękniejsza niż poprzednio. Cudowna i w dzień, i w nocy.
Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję! I Uczestnikom seminariów, i ich Organizatorom, i samej Moskwie za to, że tak serdecznie i pięknie przyjęliście mnie.

3 komentarze:

Tolerancyjny pisze...

Droga Pani Alicjo.

Bardzo cenię sobie "Wielkich Mistrzów Ezoteryki" ze Wschodu. Korzystam z ich książek, których część została przetłumaczona przez Panią. Dziękuję.

Mam prośbę, o którą prawdopodobnie zwrócą się inni miłośnicy Pani strony. Myślę o zdjęciach z Moskwy, które mogłyby stać się rarytasami na Pani blogu.

Pozdrawiam Panią serdecznie i bardzo ciepło.

Edward Z. z Wałbrzycha.

Elena_MSK pisze...

Дорогая пани Алиция, большое спасибо Вам за прекрасные семинары. Теперь вот открыла для себя Ваш сайт и блог. Ваши книги, статьи и публикации в Интернете - просто гигантская база бесценной информации. Надеюсь на встречу в Москве в мае 2012. Хорошего Вам здоровья и удачи во всех делах! С уважением, Елена Русакова вторая :)

Ирина pisze...

Пани Алиция, Добрый день! По поводу нашего разговора в Москве отправила вам письмо на e-mail as_2 $ op.pl, сейчас отправлю вам еще несколько фотографий из Москвы. Огромное спасибо Вам за семинары и за то, что делитесь с нами своим опытом!

Ирина из Минска