O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 14 maja 2012

Moskwa

Po 10 dniach pobytu, zmęczona, ale zadowolona, wczoraj wieczorem wróciłam z Moskwy.
Atmosfera na kursach jak zawsze wyjątkowa, ludzie cudowni, chłonni wiedzy, doskonale rozumiejący ducha ezoteryki. Moi organizatorzy wspaniali, ciepli i mądrzy ludzie, dzięki Ich doskonałej organizacji mogłam całkowicie skupić się na zajęciach. Wspaniale też mi zroganizowali wolny czas. 9 maja mogłam na żywo obejrzeć paradę z okazji Dnia Zwycięstwa. Nie ma co ukrywać - robi wrażenie. Dotrałam też w końcu tam, gdzie od lat chciałam się znaleźć - na Wagańkowski Cmentarz, na groby Włodzimierza Wysockiego i Bułata Okudżawy. To był niezwykły moment. Także spacer statkiem wycieczkowy po rzece Moskwa pozostanie na długo w mojej pamięci, podobnie jak smak gruzińskiego wina, domowego socewi i wielu innych pyszności.
Irina! Wadim! Bolschoje Wam spasibo!
S sierca toże blagodaru Wsieh Uchastnikow moich sieminarow.
Pust Boh Was hranit!

3 komentarze:

magilab.ru pisze...

Нет таких слов, чтобы выразить признательность за теплые слова. От всех друзей российского Центра, искренне любящих пани Алицию, позволь низко поклониться за отлично сделанную работу, за высокий профессионализм, за насыщенные ценной информацией семинары. Ну, а мы принимаемся за подготовку к ноябрьским семинарам, чтобы они также прошли на высоком уровне. Твои Вадим и Ирина

issa pisze...

Witam Panią serdecznie,pisze tutaj bo niestety nie znalazlam adresu e-mail.Wlasnie przeczytalam Magie kobieca Pani autorstwa-szczerze polecam innym,duzo madrosci w bardzo prostej formie-to skarb !Wiem ,ze jest Pani bardzo zajeta osoba,ale moze znajdzie sie U Pani,Pani Alicjo moment by rozwiac moje watpliwosci choc jednym zdaniem - problem dotyczy np.kierunkow przypisanych zywiolom (wyd II)-myslalam ze ogien to poludnie a wschod to powietrze,jest Pani dla mnie wiarygodna osoba wiec zastanawiam sie, czy to pomylki w druku ,czy moje przekonania sa bledne (moje watpliwosci dotycza tresci str 56-60)

Alla Chrzanowska pisze...

Szanowna Pani!
Nie jest to błąd w druku. W magii naturalnej od początku jej istnienia funkcjonuje takie przyporządkowanie. Żywioł ognia, to wiosna, wschód, buławy w kartach Tarota, zaś woda to lato, południe, kielichy w kartach Tarota, powietrze to jesień, zachód i miecze w kartach Tarota, zaś ziemia to zima, północ i denary w kartach Tarot.
Owszem, w pewnych "męskich" systemach występuje inne przyporządkowanie, ale nie jest ono związane z magią naturalną