O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

środa, 29 grudnia 2010

3 buław


Dwie poprzednie karty koloru byław pragnęły jedynie działać. Trójka chce umacniać swoje działanie i korzystać z niego. Rozszerza swoje możliwości również na poznanie, zdobywanie wiedzy. Nie interesuje jej już tylko impuls, ani nawet jego umocnienie, chce wiedzieć jeszcze dlaczego? Jest obecna w każdej sytuacji, gdy ktoś pyta o przyczynę. Pragnie łączyć poznanie i działanie. Towarzyszy dziecku przy nauce czytania i pisania, zachęca do zrozumienia prawa przyczyny i skutku, jest obecna w każdym laboratorium i warsztacie, gdzie dokonuje się odkryć i wynalazków. Uświadamia człowiekowi złożoność jego psychiki. Rozdziela całość nie na dwie, a na trzy części, ale jednocześnie zachęca do szukania złotego środka. Nie znosi stania w miejscu, natomiast uwielbia posuwanie się do przodu, kontynuowanie rozpoczętych wcześniej zmian. Jest kreatywna i twórcza, energiczna w działaniu i zdobywaniu, towarzyszy każdemu sukcesowi, a ucieka z miejsc, gdzie pachnie przegraną. Przynosi szersze perspektywy w stosunku do tego, co mogły zaofiarować jej poprzedniczki, ale i potrzebuje więcej przestrzeni, niż one, do tego by zaistnieć. Oczywiście jeśli leży w pozycji prostej:


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Ciekawa talia :)Wartość liczbową symbolizują plamki w pomarańczowym kolorze, przez co łatwo można określić nasycenie energetyczne danej karty. W rozkładach dzięki temu na pierwszy plan wybije się których energii mamy zbyt dużo w życiu, a jakich nam brakuje. Mam nadzieję, że kiedyś można ją będzie kupić w Pani sklepie.
Pozdrawiam
Małgosia