O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

piątek, 31 grudnia 2010

5 buław

Piątka buław jest pragnieniem wolności i niezależności, kocha różnorodność i życie we wszelkich jego przejawach. Bada życie z różnych punktów widzenia, pasjonuje ją wszystko, co nowe. Odbiera życie wszystkimi zmysłami. Skłania, by każdy wykuwał los własnymi rękami, nie oglądając się na innych. Z uporem poszukuje swego miejsca na Ziemi i bez wahania wypełnia misję, do której została powołana. Można ją odnaleźć w każdym energicznym przejawieniu się woli człowieka. Piątka buław umacnia wszelki rozwój, jest przysłowiowym „drugim oddechem” przy każdym działaniu, jak też środkiem każdej pracy, momentem, w którym człowiek widzi już realny kształt pierwotnego impulsu. Niesie w sobie energię i umiejętność wcielania jej w życie. Towarzyszy każdej zabawie, jest wesoła i spontaniczna, natomiast nie znosi nudy i monotonii. Wprowadza entuzjazm w każde działanie i sprawia, że szary dzień rozbłyska feerią świateł. Woli kłopoty od marazmu, problemy od zastoju, nie dla niej  jest tak zwany święty spokój. Upiększa codzienność, daje siły do twórczego działania i nie znosi jakichkolwiek ograniczeń. Jest samoświadomością i siłą mającą swoje odbicie w działaniu, o ile leży w pozycji prostej.

1 komentarz:

Tolerancyjny pisze...

SZANOWNA PANI ALICJO.
Dziękuję za to, że mogę na bieżąco śledzić, zgłębiać i przypominać sobie WSZYSTKO O TAROCIE.

W nowym 2011 roku życzę Pani i Pani najbliższym Osobom dużo zdrowia, spełnienia życzeń, pogody ducha i niech troski omijaną Pani dom.

Wierny czytelnik, ciągle zgłębiający arkana Tarota

Edward Z. z Wałbrzycha.