O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Giermek denarów

Cechy charakteru prezentowane przez giermka denarów:
a) w położeniu prostym: pilność, uczynność, refleksyjność, talent organizacyjny, rzeczowość, celowość działania, schludność, pracowitość, dokładność, precyzja, umiejętność koncentracji, systematyczność, wytrwałość.
b) w położeniu odwróconym: pobłażliwość, brak systematyczności, zmienność, skąpstwo, samozadowolenie, szybkie zniechęcanie się, obojętność, uleganie negatywnym wpływom, nieprzystępność, wyrachowanie.
Giermek denarów oznacza dobre wiadomości dotyczące nowego przedsięwzięcia, sprzyjające okoliczności, poświęcenie się przygotowaniom do spełnienia jakiegoś zadania, głębokie zainteresowanie jedną dziedziną, kolekcjonowanie lub zbieranie czegoś, mądrość i systematyczność działań spotęgują opłacalność danego przedsięwzięcia, wytrwałe dążenie do zakończenia rozpoczętych prac, doprowadzanie spraw do końca, umiejętność precyzyjnego określania celów cząstkowych, dobre zarządzanie, dbanie o czystość i estetykę otoczenia.

Brak komentarzy: