O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

środa, 20 kwietnia 2011

Rycerz denarów

Cechy charakteru prezentowane przez rycerza denarów:
a) w położeniu prostym: praktycyzm, sumienność, rzetelność, kreatywność, pracowitość, oszczędność, odpowiedzialność, wywiązywanie się z obowiązków, realizm życiowy, dokładność, skrupulatność, zdecydowanie.
b) w położeniu odwróconym: zachłanność, podstępność, inercja, bierność, chorobliwa pedanteria, punktualność, jednostronność, dogmatyzm, niezadowolenie, brak realizmu, iluzje, samooszukiwanie się.
Ryserz denarów oznacza praktyczny prezent, sukces osiągnięty ciężką, systematyczną pracą, metodyczność w działaniu, dyscyplinę wewnętrzną, realistyczne podejście do życia, praktyczne pomysły, umiejętność wywiązania się z przyjętych zobowiązań i obowiązków, dbałość o szczegóły, zachowanie konwenansów, punktualność, dobrą organizację czasu, przywiązanie do swojego statusu i stanowiska, dochodowe inwestycje finansowe, powiększenie majątku dzięki spadkom oraz darowiznom, zyski z handlu i udziałów w spółkach.

Brak komentarzy: