O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 21 kwietnia 2011

Królowa denarów

Cechy charakteru prezentowane przez królową denarów:
a) w położeniu prostym: praktyczność, dobry gust, estetyka, serdeczność, rozsądek, gospodarność, umiejętność zarządzania finansami, wytrwałość, ambicja, umiejętność kierowania innymi, konsekwencja.
b) w położeniu odwróconym: rozrzutność lub skąpstwo, nieufność, izolowanie się od ludzi, podejrzliwość, nielojalność, ponuractwo, lęk, strach, obawa, niegospodarność, zły gust, brak aspiracji.
Królowa denarów oznacza pomyślność w sprawach finansowych, wiarę w siebie i swoje siły, umiejętność zgodnego współżycia z ludźmi, dążenie do wyznaczonych sobie ideałów, znajomość tajemnic świata, umiejętność kierowania innymi ludźmi, wysokie aspiracje i ambicje poparte rzetelną pracą, konsekwentne realizowanie podjętych decyzji, wytrwałość w dążeniu do celu, możliwość cieszenia się z własnych osiągnięć, dom prowadzony na wysokim poziomie, pomoc ze strony bogatej rodziny ze wsi, związek z osobą zamożną. 

Brak komentarzy: