O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

niedziela, 24 kwietnia 2011

Król denarów

Cechy charakteru prezentowane przez króla denarów:
a) w położeniu prostym: sumienność, cierpliwość, bezinteresowność, hojność, szczodrość, stabilność, odpowiedzialność, stateczność, umiłowanie natury, równowaga wewnętrzna, spokój wewnętrzny, siła wewnętrzna.
b) w położeniu odwróconym: interesowność, złośliwość, materializm, lenistwo, ośli upór, nudziarstwo, brak polotu, skorumpowanie, konserwatyzm, nadmierny tradycjonalizm, ociężałość umysłowa.
Król denarów oznacza doskonałą sytuację finansową, brak problemów natury materialnej, zainteresowanie ekologią i ochroną środowiska naturalnego, donacje na rzecz ochrony przyrody, uzyskanie poparcia majętnego człowieka, znalezienie sponsora potrzebnego do realizacji projektu, całkowitą odpowiedzialność za własne słowa i czyny, powiększenie stanu posiadania, zwiększenie dochodów, umiejętność mądrego obracania pieniędzmi, szacunek dla ziemi, dokładność w planowaniu i działaniu, konsekwentne dążenie do wytyczonego celu.   

Brak komentarzy: