O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 17 stycznia 2011

Król buław

Cechy charakteru prezentowane przez króla buław to:                                                                   
a) w położeniu prostym: uczciwość, prawość, szczodrość, umiłowanie tradycji, moralność, sprawiedliwość, dojrzałość, odpowiedzialność, słowność, przedsiębiorczość, doświadczenie, energiczność.
b) w położeniu odwróconym: krytykanctwo, dążenie do władzy, bezwzględność, mściwość, chłód emocjonalny, dwulicowość, surowość, dogmatyzm, marnotrawienie energii, niedotrzymywanie słowa.
Król buław oznacza działania zmierzające do osiągnięcia sukcesu w pracy, poparcie moralne lub finansowe w danym przedsięwzięciu, dobre rady zawodowe, korzystne znajomości, przypływ energii, pomoc osoby energicznej i chętnej do działania, zawarcie znajomości z człowiekiem zajmującym wysokie stanowisko, protektora, kontakty z osobą prawą i szanującą zasady współżycia społecznego, człowieka pochodzącego z dobrej rodziny, idealistę, silną wolę, trzymanie nerwów na wodzy, opanowanie, umiejętność podejmowania błyskawicznych decyzji, dyspozycyjność. Jeśli oczywiście leży w pozycji prostej.

Brak komentarzy: