O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

niedziela, 16 stycznia 2011

Królowa buław

Cechy charakteru prezentowane przez królową buław to:
a) w położeniu prostym: optymizm, samodzielność, niezależność, dojrzałość uczuciowa, szlachetność, zdecydowanie, ciepło emocjonalne, przyjacielskość, pozytywne nastawienie do ludzi, przebojowość.
b) w położeniu odwróconym: zazdrość, żądza władzy, zapalczywość, niedowierzanie, opór, dekadentyzm, agresja, osobowość ograniczająca, stosująca szantaż emocjonalny, brutalność, chwiejność uczuciowa.
Poza tym królowa buław oznacza powodzenie w prowadzonych interesach dzięki współpracy z kobietą, dobra znajomość siebie i swoich potrzeb, realną ocenę własnych możliwości, udzielenie pomocy osobom proszącym o to, mądrą radę, pozytywne podejście do ludzi, szerokie kontakty towarzyskie, liczne znajomości, zbieranie sił do walki o słuszną sprawę, przebojowość, dar przekonywania, przygodę miłosną, atrakcyjność seksualną, przyciąganie płci przeciwnej, wdzięk, urok i czar osobisty, ciepłą i szlachetną kobieta, osobę zgodną i przyjaźnie nastawioną do innych. Oczywiście o ile królowa buław leży w pozycji prostej. 

Brak komentarzy: