O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 13 stycznia 2011

Rycerz buław

Z kolei cechy charakteru prezentowane przez rycerza buław to:
a) w położeniu prostym: serdeczność, życzliwość, towarzyskość, autorytatywność, entuzjazm, duma, dostojność, godność, odwaga, świadomość celu, dobry organizator, zapał, wspaniałomyślność.
b) w położeniu odwróconym: impulsywność, autokratyzm, lekkomyślność, wybuchowość, chełpliwość, arogancja, pycha, egoizm, zarozumiałość, próżność, małostkowość, unikanie ludzi, kłótliwość.
Poza tym zapowiada on możliwość zmiany miejsca zamieszkania, emigrację, długi wyjazd za granicę, osiedlenie się na stałe w innym kraju, nieuleganie destrukcyjnym wpływom,  a za to wywieranie pozytywnego wpływu na innych dzięki posiadanemu autorytetowi, świadomy i przemyślany wybór celu życiowego, sprecyzowanie własnych pragnień, korzystną zmianę pracy lub kierunku działań, podążanie za pierwszym impulsem, osiągniecie zaszczytów dzięki własnej odwadze, umiejętność organizowania pracy lub odpoczynku sobie i innym, chęć bycia kimś ważnym. To wszystko oczywiście jeśli rycerz buław leży w pozycji prostej. 

Brak komentarzy: