O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 20 czerwca 2011

Cudowne dni i noce kobiecej siły

Jutro zaczyna się wyjątkowy czas w roku, czas prawdziwej magii i siły kobiecej. To pora najkrótszych w roku nocy i najdłuższych dni. Trwa od 21 do 25 czerwca włącznie. Warto go wykorzystać do wzmocnienia swojej kobiecości, zdrowia, sił fizycznych i magicznych oraz na wykonanie rytuałów odnoszących się do tych dziedzin życia, które nie dają nam satysfakcji. A oto kilka rytuałów wartych wykonania w tych dniach:
Rytuał przywołania wewnętrznej kobiety
Jest to wyjątkowy rytuał, polecany każdej kobiecie, która ma niskie poczucie wartości własnej, nie akceptuje siebie jako kobiety, ma kompleksy związane ze swoim ciałem i wyglądem zewnętrznym. Wykonuje się go w godzinach wieczornych. Jeśli chcesz, by przyniósł on pożądany skutek, nie możesz żałować na niego czasu. Najlepiej przeznaczyć na jego wykonanie około trzech godzin. Nie może Ci wtedy nikt przeszkadzać, wyłącz telefony, zapewnij sobie ciszę i spokój. Przygotuj również wygodne miejsce do leżenia. Pośpiech przy tym rytuale powoduje, że rezultaty są znacznie słabsze od możliwych do osiągnięcia. Przed przystąpieniem do tej praktyki zgromadź następujące akcesoria:
– tyle różowych lub jasnoczerwonych róż, ile masz lat,
– białą, delikatną suknię (np. z muślinu, koronki, delikatnego płótna itp.),
– olejek różany,
– kadzidło różane,
– jedną białą lub woskową świecę,
– jedną zieloną świecę.
Ubierz przygotowaną wcześniej suknię nie zakładając pod nią bielizny. Ustaw róże w wazonie lub innym pojemniku, tak by wyglądały jak najpiękniej. Najpierw zapal zieloną świecę, poświęcając ją Twojej wewnętrznej kobiecie, czyli bogini, która jest w Tobie. Połóż się wygodnie i pozwól, by Twoje myśli płynęły swobodnie. Spróbuj wyobrazić sobie swoje przodkinie, jak żyły, kochały, pracowały. Przywołaj w wyobraźni swoją matkę, babkę, prababkę. Spróbuj sięgnąć w myślach jeszcze dalej i przywołuj jeszcze starsze kobiety ze swego rodu. Poczuj więź z nimi, spróbuj usłyszeć ich przesłanie, jakie kierują do Ciebie. Zawsze pamiętaj, że nie jesteś sama, one są w Tobie i w Tobie jest ich moc, mądrość i wiedza. Kiedy zielona świeca się dopali, zapal różane kadzidło, zdejmij suknię i namaść się różanym olejkiem w następujących miejscach: skronie, za uszami, wcięcie mostka na szyi, nadgarstki i łokcie, między piersiami, pępek, wzgórek łonowy, pod kolanami i stopy. Teraz zapal białą lub woskową świecę. Weź pierwszą różę, zerwij jej płatki, wypowiadając następujące słowa mocy:
„Twoje piękno moim pięknem,
twoja moc jest moją mocą,
dzięki tobie różo spotkam siebie,
jakiej jeszcze nie znałam.
Niech tak się stanie.”
Oderwane płatki rozrzuć po swoim posłaniu. Powtórz to z każdą różą. Teraz Twoje miejsce do leżenia jest wysypane płatkami róż. Naga, namaszczona różanym olejkiem, połóż się na nie i pozwól obudzić się śpiącej w Tobie Twojej wewnętrznej kobiecie. Kiedy ją zobaczysz (w myślach, wyobraźni, na jawie lub we śnie), poproś ją, by już Cię nigdy nie opuszczała, ale pamiętaj, że ona też czegoś od Ciebie będzie chciała, nawet jeśli Cię o to nie poprosi, dlatego obiecaj jej coś, na przykład, że będziesz o nią dbała, że coś dla niej zrobisz (choćby to, że teraz będziesz co tydzień chodzić do fryzjera lub że zakupisz nowe kosmetyki). Jeśli tego nie zrobisz lub później nie dotrzymasz obietnicy, cały rytuał pójdzie na marne. Jeśli chcesz, możesz spędzić całą noc na takim posłaniu. Na koniec należy pozbierać płatki i zakopać je w ziemi.
Dawniej taki rytuał kobiety robiły raz w życiu, kiedy osiągały dojrzałość płciową. Niestety, negatywne wpływy cywilizacji sprawiły, że teraz należy go powtarzać przynajmniej raz w roku, zaś jeśli Twoje problemy z kobiecością są poważne, rytuał należy powtarzać przez trzy pełnie Księżyca z rzędu.

Czar kobiecości
Każda z kobiet chciałaby być atrakcyjna i wzbudzać zainteresowanie płci odmiennej. Niestety, w dzisiejszych czasach mas media robią wszystko, by wpędzić kobiety w kompleksy. Jeśli się nie jest wieszakiem na ubrania z zaawansowaną anoreksją i ustami wywiniętymi jak u Murzyna noszącego w nich od wczesnego dzieciństwa wielkie, mosiężne koło, to nie spełnia się kryteriów wymaganych od atrakcyjnej kobiety. Przez to zapomniałyśmy, że są różne gusta, że jednemu mężczyźnie podobają się kobiety pulchne, drugiemu o dużym biuście, trzeciemu o długich nogach, a jeszcze innemu te, o pulchnym tyłeczku i szerokich biodrach. Rytuał ten pomaga podnieść atrakcyjność kobiety w jej własnych oczach, a czasami tylko to jest potrzebne, by spotkać mężczyznę, który będzie zachwycony swoją partnerką. Dzięki tej praktyce można zaoszczędzić wiele nerwów i pieniędzy, które trzeba by było wydać na operacje plastyczne. Wykonuje się go wieczorem, gromadząc wcześniej następujące akcesoria:
– dwa pąki czerwonej róży, jeśli nie przekroczyłaś 25 roku życia,
– dwie czerwone róże w pełni rozkwitu, jeśli masz więcej niż 25 lat,
– suche płatki słonecznika,
– suche płatki kaczeńca,
– suche kwiatostany fiołka,
– suche kwiatostany jaśminu,
– jedną czerwoną świecę,
– kociołek do spalania ziół,
– woreczek z białego, naturalnego materiału.
Rytuał należy zacząć od tego, że przez cały dzień należy nosić róże na piersiach (najlepiej ukryte w biustonoszu). Następnie wieczorem prztrzeba zapalić świecę, ustawić kociołek w takim miejscu, by przy spalaniu ziół nie było groźby pożaru, wrzucić do niego róże i spalić je. Popiół, który się wytworzy po spaleniu trzeba przesypać do woreczka. Zabieg spalania należy powtórzyć oddzielnie z każdym kwiatem. Zebrany w woreczku popiół należy nosić przy sobie przez cały miesiąc księżycowy (28 dni). Po tym czasie powierzamy popiół wodzie.


Brak komentarzy: