O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

piątek, 23 grudnia 2011

Świąteczne życzenia

Moi Drodzy Czytelnicy!
Z całego serca życzę Wam, by te Święta stały się dla Was okazją do prawdziwie radosnych przeżyć, byście zaznali głębi Miłości i Wybaczenia, byście dzieląc się opłatkiem z bliskimi doznali pełnego porozumienia i szczęścia. By w Waszych domach królowało ciepło, dobroć i spokój.
Życzę Wam, by Nowy Rok przyniósł tylko mądre i piękne przeżycia, a dobroć, miłość i nadzieja towarzyszyły Wam każdego dnia czyniąc Wasze życie pięknym i szczęśliwym.


W zeszłym roku prosiłam, byście pamiętając o bezdomnym i głodnym wędrowcu pomyśleli, czy nie może nim być głodny pies albo bezdomny kot? Przypominałam, że Jezus pukając do Waszych drzwi nie musi być ubrany w strojne szaty i poprzedzony heroldami, bo On narodził się w ubogiej stajence, między zwierzętami... I znaleźli się wśród Was cudowni Ludzie, którzy otworzyli serca na poniewierkę i nędzę polskich zwierząt. Dzięki Wam te Święta w ciepłych domach, syte i bezpieczne, spędzą Biguś, Hanusia, Angus, Greta, Forrest, Franek, Afra, Sara i wiele innych moich podopiecznych.
Jestem Wam ogromnie wdzięczna i zobowiązana.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dla Pani Alicji Alli i Marty życzę wszystkiego dobrego.dziękuję za piękne słowa i teksty.przepraszam .że nie ze wszystkim nadążam, do akcji z pomocą dla dogów włączę się.chociaż ostatniej suczce dałabym inne imię,aktualnie to nie pasuje do niej,miłej i biednej suni.Pozdrawiam serdecznie.Magda

Anonimowy pisze...

I ja życzę pięknych, ciepłych, magicznych Świąt, oraz zaskakująco pomyślnego, obfitego i zdrowego Nowego Roku wierna czytelniczka Lidia.

Anonimowy pisze...

Alicjo,Tobie i Twoim bliskim zycze zdrowia, wszelkiej pomyslnosci i sukcesow w nadchodzacym Nowym Roku!Jolanta.

Anonimowy pisze...

Allu,zycze Tobie,Twoim bliskim iTwoim wspolpracownikom przede wszystkim dobrego zdrowia oraz spelnienia wszystkich,nawet tych najskrytszych mazen.Zycze Ci aby nadchodzacy rok byl pelen milosci bo tam gdzie milosc panuje,gosci rowniez szczescie isukcesy.

Stala czyelnczka Stanislawa-Bozena