O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Wampiryzm energetyczny

Dość trudno współczesnym językiem zdefiniować takie zjawisko jak wampiryzm energetyczny. Myślę, że najprościej będzie tu odwołać się do Twoich osobistych doświadczeń Czytelniku, bo przecież prawie każdy z nas przeżył spotkanie z tego rodzaju wampirem, w każdym bądź razie, jeśli w obecności jakieś człowieka nagle, bez żadnej racjonalnej przyczyny, zacząłeś się czuć źle, coś Cię wytrącało z równowagi, choć nie umiałbyś jasno sprecyzować co, gdy zaczęła Cię w jego towarzystwie boleć głowa lub serce, jeśli podskoczył Ci puls lub ciśnienie bądź poczułeś nagle ogromne zmęczenie, choć nic wyczerpującego nie robiłeś, to na pewno przeżyłeś spotkanie z wampirem energetycznym. Zdarzają się też inne objawy: ataki nerwobóli, nagłe bóle brzucha, wzdęcia, swędzenie różnych części ciała, drżenie rąk lub nóg, drętwienie kończyn, napięcie w karku i ramionach, uczucie ostrego pulsowania w skroni, mroczki przed oczami, problemy z oddychaniem, uderzenia gorąca lub uczucie lodowatego chłodu, osłabienie aż do stanów apatii i ogólnego zniechęcenia. Oczywiście, nie muszą one wystąpić wszystkie naraz, choć z drugiej strony, aby być pewnym, że ma się do czynienia z wampirem energetycznym, powinniśmy obserwować jednoczesne wystąpienie przynajmniej trzech z wymienionych wyżej zaburzeń. Poniżej podaję metody chronienia się i uwalniania od tego rodzaju agresji energetycznej.

Oczyszczenie się ze skutków wampiryzmu energetycznego
Rytuał ten pozwala oczyścić się z każdego rodzaju wampiryzmu energetycznego, niezależnie od tego, kto i w jakich okolicznościach żeruje na Twojej energii. Wykonuje się go o wschodzie Słońca w dowolnej fazie cyklu Księżyca. Do jego wykonania potrzebne będą następujące akcesoria:
– kilka małych, suchych szczapek drzewa osiki,
– garść suchego ziela piołunu,
– kociołek do spalania ziół,
– szklanka wody źródlanej,
– czysta, lniana ściereczka,
– biała, jedwabna nitka,
– odrobina święconej wody.
Najpierw w kociołku spal drewienka i piołun, powstały popiół zmieszaj z połową wody źródlanej i powstałą papką narysuj sobie znak krzyża w następujących miejscach: czoło, prawy i lewy bark, klatka piersiowa i splot słoneczny. Zostaw ją na 15-20 minut, a następnie zwilż ściereczkę resztą wody i delikatnie zetrzyj popiół. Teraz zwiąż nitkę tak, by jej średnica pozwalała przeciągnąć ją przez ciało. Połóż nitkę na podłodze, uformuj okrąg i wejdź do środka, następnie przeciągnij nitkę przez swoje ciało, poczynając od stóp, a kończąc nad głową. Na koniec święconą wodą narysuj znak krzyża w tych miejscach, które smarowałeś popiołem, wypowiadając przy tym następujące słowa mocy:
„W imię Siły Najwyższej
oczyszczam się ze zła wszelkiego.
Niech tak się stanie.”
Ściereczkę, nitkę i resztę papki (jeśli została) spal, i popiół wyrzuć na rozstajnych drogach.

Brak komentarzy: