O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 10 lutego 2011

Giermek kielichów

Cechy charakteru prezentowane przez giermka kielichów:
a) w położeniu prostym: marzycielstwo, romantyczność, zgodność, łatwość asymilacji, gotowość do poświęceń, pokora, dobroduszność, zaufanie, miękkość, skromność, wrażliwość, żartobliwość, pomysłowość.
b) w położeniu odwróconym: gruboskórność, bezmyślność, tępota, sprzedajność, służalczość, nieuważność, bojaźliwość, ociężałość, chwiejność charakteru, podatność na wpływy, robienie z siebie ofiary.
Może oznaczać dobre wiadomości związane z życiem rodzinnym, informacja o zaręczynach, zaproszenie na chrzciny, ślub lub komunię dziecka, radość z powodu sukcesów lub pomyślności dzieci, bezpretensjonalne zachowanie, romantyczna kolacja, umiłowanie piękna, elegancja, wierność i oddanie w przyjaźni, głębokie przeżycia estetyczne, umiejętność dostosowania się do każdych warunków, poleganie na własnych odczuciach i wrażeniach, subtelne i delikatne zachowanie się w stosunku do innych, wiara w wartości wyższe, zrozumienie konieczności życiowych. Oczywiście, jeśli leży w pozycji prostej...

1 komentarz:

Anna pisze...

o a ja mam często problem z wpisaniem znaczenia giermków a szczególnie tego od kielichów i monet. Giermek kielichów wydaje mi się często okresleniem człowieka o delikatnych nieukształotowanych lub ledwo powstałych uczuć, zupelnie jakby nie był ich jeszcze pewien lub wręcz ich się bał. Tylko te moje wrażenia potem przez pryzmnat innych kart towarzyszących wypada różnie....
p.s. dziekuję za możliwość "douczania" się z Pani blogu :) pozdrawiam
Ania