O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

wtorek, 15 lutego 2011

Królowa kielichów

Cechy charakteru prezentowane przez królową kielichów:
a) w położeniu prostym: wrażliwość, wyrozumiałość, fantazja, grzeczność, ugodowość, czułość, rozwaga, współczucie, cierpliwość, uczuciowość, szacunek, uważność, kreatywność, łagodność.
b) w położeniu odwróconym: wygodnictwo, łatwowierność, sentymentalizm, nieufność, pamiętliwość, zmienne nastroje, bojaźń, lękliwość, tchórzostwo, nadwrażliwość, chęć użycia, szorstkość. 
Królowa kielichów oznacza też poczucie bezpieczeństwa, odczuwanie magiczności świata, doskonałą intuicję, odprężenie po okresie napięcia, zachwyt, ekstazę, głębokie pozytywne przeżycia emocjonalne, łzy szczęścia, zdobycie szacunku i uznania dzięki uczciwości, wyrozumiałość w stosunku do słabości innych, dobre, zgodne małżeństwo, głęboką duchowość, wiarę wypływająca z serca, rozwagę w działaniu, znalezienie dobrego wyjścia z trudnej sytuacji, osobę grzeczną i dobrze wychowaną, pogodę ducha i spokój wewnętrzny, przywiązanie do domu, macierzyństwo.

Brak komentarzy: