O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

środa, 30 marca 2011

Astrologiczna prognoza na II kwartał 2011

Słońce w Baranie – weszło w ten znak 21 marca i pozostanie do 20 kwietnia. Szczególnie korzystnie wpłynie na wszystkie znaki żywiołu ognia (Barany, Lwy, Strzelce), ale i pozostali odczują przypływ energii, optymizmu, chęci do działania, poprawę nastroju i wzrost optymizmu. Wraz z ingresem Słońca do znaku Barana rozpoczął się astrologiczny Nowy Rok i tak lubiana przez wszystkich pora roku – wiosna, a to sprzyja podejmowaniu wszelkich nowych inicjatyw, zawieraniu znajomości, intensywnym zabiegom wokół rozwoju kariery, podejmowaniu nowych wyzwań i dynamicznemu posuwaniu się w drodze do wcześniej wyznaczonych celów. To dobry moment na wyjście z domu, rozszerzenie kontaktów, spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu, zajęcie się sportem, zadbanie o swoją kondycję i poprawę stanu zdrowia.
Słońce w Byku – Słońce wejdzie w ten znak 20 kwietnia i pozostanie do 21 maja. Sprzyjać będzie miłości i wszelkim innym sprawom uczuciowym. Szczególnie korzystnie wpłynie na wszystkie znaki żywiołu ziemi (Byki, Panny, Koziorożce), choć i pozostali odczują poprawę sytuacji w związkach partnerskich, życiu emocjonalnymi i sferze erotyki, a także w sferze finansowej. To dobry moment na decyzję o przekształceniu fascynującej znajomości w głębszą więź duchowo-seksualną, zaręczyny, wspólne zamieszkanie, ale nie na ślub. Słońce przebywając w tym znaku wspiera też wszelkie inicjatywy mające na celu wzrost dochodów, rozwój biznesu, przemyślane transakcje finansowe i lokaty kapitału, pod warunkiem, że są one uczciwe i uwzględniają interesy każdej ze stron.
Słońce w Bliźniętach – Słońce wejdzie w ten znak 21 maja i pozostanie do 21 czerwca. Będzie szczególnie mocno wspierać znaki żywiołu powietrza (Bliźnięta, Wagi i Wodniki). Wszystkich natomiast zachęci do kontaktów, zawierania znajomości, spotkań rodzinnych, towarzyskich i biznesowych. Bardzo korzystnie wpłynie na wszelkie formy komunikacji między ludźmi, umocni więzy rodzinne, kontakty z sąsiadami i kolegami z pracy. To dobra pora na krótkie podróże i wyjazdy w dowolnym, ale określonym celu. Osoby uczące się, o ile zechcą włożyć w naukę odrobinę wysiłku, mogą teraz liczyć na dobre wyniki, bez trudu zdawane zaliczenia czy egzaminy i satysfakcję ze zdobytej wiedzy. Jednak liczyć tu na tzw. fart nie można. Tylko solidny wysiłek zostanie nagrodzony.
Merkury – od 1 kwietnia znajduje się w ruchu retrogradacyjnym w znaku Barana i będzie posuwać się w ruchu wstecznym do 23 tego miesiąca. Przyniesie z jednej strony wzrost energii, ale z drugiej skłonność do ryzykownych, a nawet niebezpiecznych działań. W związku z tym należy zachować dużą ostrożność, uzbroić się w cierpliwość i rozwagę oraz bez potrzeby nie szarżować, bo wyjątkowo łatwo teraz o błąd i kłopoty. Od 23 kwietnia Merkury rozpocznie ruch prosty przez ten znak i będzie w nim do 15.maja. Ten długi jak na Merkurego okres warto wykorzystać na aktywne działania związane z kontaktami biznesowymi i towarzyskimi, podejmowanie lub kończenie nauki, publikowanie prac naukowych i dzieł literackich, poprawę lub wzmocnienie kontaktów z rodzeństwem, krewnymi, sąsiadami, kolegami i współpracownikami. Okres ten będzie szczególnie sprzyjał Baranom i pozostałym znakom żywiołu ognia. Do znaku Byka Merkury wejdzie 16 maja i pozostanie w nim do 2 czerwca, co sprzyjać będzie kontaktom biznesowym, zawieraniu umów i transakcji, prowadzaniu pertraktacji, dokonywaniu uzgodnień. Zapewni pojawienie się nowych możliwości zwiększenia dochodów i poprawy sytuacji materialnej. To dobra pora na inicjowanie kampanii reklamowych, wystąpienia publiczne i wszelkiego rodzaju prezentacje. W sferze uczuć pomoże znaleźć wspólny język z partnerem – to dobry moment na wyznania uczuć i oświadczyny. Do znaku Bliźniąt Merkury wejdzie 3 czerwca i będzie tu dość krótko, bo do 16 czerwca. To jego znak, więc oddziaływanie tej planety jest tu bardzo wyraźne i sprzyja takim sprawom jak komunikacja między ludźmi, kontakty z krewnymi i przyjaciółmi, zdobywanie ważnych informacji, nauka, krótkie podróże na terenie kraju. Warto na te 13 dni zaplanować działania właśnie w tych dziedzinach, gdyż czas temu sprzyja i można wiele spraw z tego zakresu załatwić bez specjalnego wysiłku. Od dnia 17 czerwca Merkury wędrować będzie przez znak Raka, a wtedy będzie można pozwolić sobie na odpoczynek, zajęcie się sprawami domowymi, rodziną i życiem uczuciowym.
Wenus – przez cały ten kwartał porusza się w ruchu prostym, a więc nie powinna przysparzać nam specjalnych problemów w podlegających jej dziedzinach, a szczególnie w sferze relacji męsko-damskich. Znajdując się do 21 kwietnia w znaku Ryb, skieruje naszą uwagę na życie rodzinne, wzmocni więzy małżeńskie i zapewni dobre relacje między partnerami, pod warunkiem, że będą oni wobec siebie uczciwi, otwarci i szczerzy. Z kolei dokonując ingresu w znak Barana 22 kwietnia i znajdując się w tym znaku do 15 maja planeta ta podrzuci nieco więcej żaru i namiętności w relacje miłosne, zaś samotnych zachęci do poszukiwania stałego partnera. Warto z tego skorzystać, gdyż zawarte w tym czasie znajomości faktycznie mogą przekształcić się w trwałe i udane związki. Wchodząc w znak Byka 16 maja i znajdując się w nim do 9 czerwca pomoże umacniać i utrwalać już istniejące związki miłosne, a także przyniesie wiele okazji do zawarcia nowych znajomości, które pod jej wpływem łatwo mogą przekształcić się w coś głębszego. Będzie to też dobry okres dla spraw finansowych, szczególnie korzystny dla inwestycji i lokat kapitału. Wenus jest teraz w swoim znaku, gdzie działa najsilniej i najkorzystniej, warto więc ten czas dobrze spożytkować. Od 10 czerwca Wenus znajdować się będzie w znaku Bliźniąt, gdzie będzie korzystnie oddziaływać na sferę kontaktów międzyludzkich, skłaniając do rozszerzenia kręgu znajomych i nawiązywania nowych, odświeżania zaniedbanych. To bardzo dobry moment na zdobywanie potrzebnych informacji, zasięganie porad doświadczonych ludzi, zwracanie się z prośbami o pomoc do wysoko postawionych osób, a wszystko to z korzyścią dla prowadzonych spraw. W przypadku już istniejących konfliktów w rodzinie lub z sąsiadami jest to najlepszy moment, by doprowadzić do zgody i pojednania.
Mars – przez cały ten kwartał porusza się w ruchu prostym. Pierwsze dwa dni kwietnia spędzi jeszcze w znaku Ryb, by 3 wejść do znaku swego władztwa, do Barana i przebywać w nim do 11 maja. W tym czasie ludzie stają się bardziej energiczni, zdecydowani i aktywni. Budzi się w nich duch walki i rywalizacji, dlatego łatwo ich zachęcić do czynów wojennych. Na pierwszy plan wysuwają się prawdziwie męskie wartości. Z grubsza rzecz biorąc ludźmi w tym czasie kieruje instynkt przetrwania i przedłużenia rodu. U mężczyzn wzrasta seksualność, a i u wielu kobiet budzi się instynkt zdobywcy. Żeby przeżyć, trzeba zdobyć swoje miejsce pod słońcem i udowodnić, że ma się do niego prawo, wyjść zwycięsko z każdej walki z przeciwnikiem, którego widzi się dosłownie za każdym węgłem, a potem obronić to, co się zdobyło. Zwycięstwo to kluczowe słowo w tym okresie. Można je odnieść na polu zawodowym lub wojennym, ale ludzie w tym czasie w każdą sprawę wkładają wszystkie swoje siły fizyczne i duchowe, walczą o sprawiedliwość, choć jej rozumienie u każdego może być inne. Od dnia 12 maja do 21 czerwca Mars będzie przemieszczał się przez znak Byka. W tych dniach ludzie stają się bardziej opanowani, ich energia kieruje się na zapewnienie sobie własnej egzystencji. Już nie tracą swoich sił bezsensownie, nie dążą do tego, by za wszelką cenę być pierwszymi we wszystkim i wszędzie. Ich zainteresowanie kieruje się w stronę pracy, za którą oczekują odpowiedniego wynagrodzenia. Pracują w sposób przemyślany i ukierunkowany, wykorzystując przy tym nawet przypadkowe narzędzia. W tym czasie wzrasta zainteresowanie wysokiej jakości wyrobami, a wiele osób próbuje zrobić coś własnoręcznie. Pracodawcy mogą nie niepokoić się, bo bieżące moce produkcyjne wzrastają, chociaż jednocześnie ludzie mogą żądać wyższej płacy za swój trud. Do Bliźniąt Mars wejdzie 22 czerwca i ponownie podniesie poziom aktywności, ale w odróżnieniu od Marsa w Baranie tutaj jest ona nieco lżejsza. W tych dniach ludzie zaczynają mówić szybciej i głośniej, każdy próbuje zademonstrować swój punkt widzenia i przekonać o swojej racji. Nawet zazwyczaj małomówni ludzie „wydają z siebie głos” i mogą nawet zwrócić komuś uwagę czy podnieść ton. W ogóle w tym czasie wypowiedzi stają się bardziej energiczne, dlatego obserwowana z boku rozmowa dwóch osób może wydać się kłótnią. W takich dniach ludzie nastawieni są na odbiór i przekazywanie informacji, co można wykorzystać w kampaniach reklamowych. Wnioski w tym czasie wyciąga się szybko, informacje nie są specjalnie analizowane, lecz najczęściej po prostu przekazywane dalej.
Jowisz – do 4 czerwca wędruje przez znak Barana i dodaje wszystkim energii, zachęca do działania, wzmacnia wiarę w siebie i chęć pokazania się na szerszym forum. Jowisz ze swej natury zachęca do rozszerzania się i sięgania po więcej, a że dobrze się czuje w znaku Baran, daje ku temu możliwości, z których warto skorzystać dopóki jest on w ruchu prostym. To czas ambitnych i kochających wolność ludzi. Sukcesy oczekują tych, którzy potrafią zaproponować coś nowego, nie boją się wykazać inicjatywą i śmiało zabierają się za nowe projekty. Jest to czas rozpoczynania nowych spraw, co prawda takich, które można „postawić na nogi” w ciągu roku. Na długofalowe plany może zabraknąć zapału. W tym okresie ludzie dążą do samodzielności, śmiało przyjmują na siebie odpowiedzialność, nowe sprawy nie budzą w nich lęku – odwrotnie, możliwość „wzięcia życia na ząb”, jedynie ich zachęca. Na pierwszy plan wysuwają się ludzie twórczy, z inicjatywą, odważni, przebojowi, ale i uczciwi, otwarci, zaangażowani, zdolni do zafascynowania swoim pomysłem tłumy. Od 5 czerwca Jowisz zacznie się przemieszczać przez znak Byka Ten czas daje możliwość założenia podwalin pod przyszły dobrobyt. Ludzie całkowicie pogrążają się we wszystko, co związane jest z możliwością zarabiania. To dobra pora na lokowanie pieniędzy w nieruchomości, rozpoczynanie lub rozszerzanie biznesu związanego z finansami, budownictwem, drogimi, naturalnymi i dobrej jakości rzeczami, a także na uzyskanie długoterminowych kredytów. Zwiększa się ilość gotówki, papierów wartościowych. Jowisz w Byku jest też ogromnym wielbicielem sztuki i smakoszem. Działanie Jowisza będzie wyrażać się nie tylko w dążeniu do powiększenia swego bogactwa, ale i w zwiększeniu wydatków na przyjemności, rozrywki, wygodę. Najważniejsze w tym wypadku jest zachowanie równowagi, żeby wydatki nie przekroczyły przychodów. Jest to też  dobry moment na duże lokaty kapitału i nabywanie drogich rzeczy, operacje giełdowe i finansowe czy zmianę miejsca pracy na bardziej intratną.

Brak komentarzy: