O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 3 marca 2011

Doży elf

Pytacie o Sabinkę, tak mi miło! Mój maleńki doży elf dochodzi do siebie pod troskliwą opieką nas wszystkich - mego męża, naszych pracowników Małgosi i Krzysia, mojej pryzajciółki Anety. Ogromna rana na bruzszku już się prawie całkiem zagoiła. Sabinka zacyzna ufać ludziom, nadal bardzo cche kochać człowieka, jest spragniona pieszczot, karesów i całusów. Jest wyjątkowo grzeczna, na smyczy chodzi idealnie, słucha poleceń, tylko nadal boi się nagłych gestów, głośnych dźwięków i krzyku. Dzięki niej staliśmy się bardziej uprzejmi dla siebie, bo przecież dziecka nie wolno stresować, więc nikt na nikogo nie krzyczy. W poniedziałek czeka Sabinkę sterylizacja, żeby nikt nigdy nie wykorzystał jej do "dorobienia się" na szczeniakach, a potem - szukamy domku, gdzie byłaby kochana przynajmniej tak, jak ja kocham swoje dogi. Trochę przeraża nas koszt leczenia Sabinki - do tej pory 800 zł, sterylka - 600 zł i leczenie po operacji pewnie jeszcze jakieś 200-300 zł, ale to nic, damy jakoś radę, troszkę pieniązków wplacili już dobrzy ludzie. Najważniejsze, że nasz mały doży elf będzie zdrowy.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Pani Alicjo proszę założyc jej
obrożę magnetyczną, którą kiedys wysłałam, gojenie i regeneracja będą bardzo szybkie. pozdrawiam Małgosia B.

Anna pisze...

jeszcze raz pozdrawiamy Sabinkę :) wierząc, że najlepsze przed nią. Natomiast mam inne pytanie niż interpretacje tarotowe. W której z Pani książek (czytałam o tym w magii kobiecej), mogłabym znalezc sposoby na obronę przed "agresją" osoby, z którą pracuję? I co robić aby taka osoba przestała zionąć zawiścią i zazdrością...Wiem, że to temat rzeka. A może jakiś krótki wpis na blogu? myslę, że wiele osób ma takie miejsca w zyciu, gdzie musza spędzac dużo czasu, ale nie chcą lub nie mogą ich opóścić. Natomiast maja zatruwane zycie przez osoby zawistne. Tłumaczenie tej osoby, że jej agresja wynika z jej nieszczęścia nie pomaga. :( pozdrawiam AniaSzSz

Alla Chrzanowska pisze...

Pani Anno!
Takie opisy (do wyboru kilka) są w "Magii ochronnej".
Pozdrawiam