O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

wtorek, 22 marca 2011

Królowa mieczy

Cechy charakteru prezentowane przez królową mieczy:
a) w położeniu prostym: poczucie piękna, uprzejmość, dyplomacja, zręczność, szarmanckość, elastyczność, sympatia, harmonijność, równowaga, poczucie sprawiedliwości, pogoda ducha, pojednawczość, zdolności mediatorskie,
b) w położeniu odwróconym: gadatliwość, opieszałość, beztroska, zarozumiałość, roztrzepanie, niecierpliwość, miłość własna, upodobanie do luksusu, próżność, nadmierna chęć podobania się.
Królowa mieczy oznacza świadomość ceny, jaką trzeba zapłacić za osiągnięty sukces, równowagę wewnętrzną i harmonię pomimo przeciwności losu, pragnienie otaczania się pięknymi ludźmi i przedmiotami, umiejętność godzenia zwaśnionych stron, takt i dyplomację w postępowaniu z ludźmi, umiejętność zachowania wewnętrznego dystansu w stosunku do tego, co dzieje się na zewnątrz, kierowanie się w życiu poczuciem sprawiedliwości, elastyczność zachowania, zręczność w postępowaniu z ludźmi, pogodne i optymistyczne podejście do życia.


Brak komentarzy: