O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 21 marca 2011

Rycerz mieczy

Cechy charakteru prezentowane przez rycerza mieczy:
a) w położeniu prostym: żywiołowość, ruchliwość, aktywność, poczucie humoru, otwartość, komunikatywność, pilność, altruizm, humanitaryzm, bezinteresowność, wszechstronność, elokwencja, szybkie myślenie.
b) w położeniu odwróconym: gadatliwość, nieobliczalność, powierzchowność, kłótliwość, zapominalstwo, pogoń za nowinkami, nowoczesność za wszelką cenę, zmienność, potrzeba aplauzu.
Rycerz mieczy ozncza też koniec wrogości pomiędzy bliskimi osobami, koniec rywalizacji, zwycięstwo nad opozycją, nagły początek nowych spraw, zaangażowanie się w sprawę nie bacząc na skutki, uleczenie zranionych uczuć, łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi, nowoczesne poglądy, umiejętność dyskutowania, wymianę poglądów, spotkanie z ważną osobistością, otwartość na nowe idee, postępowość, humanitaryzm i bezinteresowną pomoc potrzebującym, umiejętność szybkiego kojarzenia faktów i wyciągania wniosków. 

Brak komentarzy: