O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

środa, 23 marca 2011

Król mieczy

Cechy charakteru prezentowane przez króla mieczy:
a) w położeniu prostym: logiczne myślenie, mądrość, inteligencja, opieranie się na rozumie, analityczność, ostrożność, dociekliwość, dojrzałość, profesjonalizm, komunikatywność, łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie.
b) w położeniu odwróconym: wyrachowanie, zimna kalkulacja, autokratyzm, egocentryzm, brak uczuć wyższych i samokontroli, ociężałość umysłowa, infantylność, naiwność, myślenie życzeniowe, niesłowność.
Król mieczy oznacza pragmatyzm w postępowaniu, wysoką pozycję społeczną i wpływy, zdobycie autorytetu i uznania dzięki posiadanej inteligencji, zawarcie korzystnych umów lub porozumień, osiągnięcie pozycji, do której się dążyło, podniesienie posiadanych kwalifikacji, rozwiązywanie problemów dzięki posiadanej inteligencji, pokonanie wrogów i oponentów siłą argumentacji lub perswazji, pomoc specjalisty w danej dziedzinie, prowadzenie pertraktacji, zdobycie sławy i uznania na niwie naukowej, profesjonalne podejście do spraw zawodowych.  

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Z okazji urodzin zycze spelnienia najskrytszych marzen!
Adela