O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Agresja psychoenergetyczna

Zaczęłam pisać o różnych przejawach negatywnych energii, ale... Nie wszyscy wiedzą, co to jest, nie wszyscy potrafią określić, czy ich to dotyczy, czy są podatni na tego rodzaju sprawy, czy też może nie, dlatego zmieszczam dziś test, który pomoże rozwiać te wątpliwości.

Test
Pytania
1. Na ulicy podchodzi do Ciebie kobieta i prosi Cię o parę groszy, opowiadając przy tym wstrząsającą historię swego życia. Ty:
a) powiesz jej, by zwróciła się z prośbą o pomoc do kogoś innego, przecież nie jesteś Armią Zbawienia,
b) przekażesz jej wyrazy współczucia i dasz 5 zł,
c) oddasz jej wszystko, co masz w portmonetce, przecież nigdy nic nie wiadomo, może kiedyś też znajdziesz się w trudnej życiowo sytuacji.
2. Czy łatwo godzisz się z sytuacją, na którą nie masz wpływu?
a) nie, dopóki nie zrobię wszystkiego, co jest w mojej mocy i nie wypróbuję wszystkich możliwych wariantów działania,
b) jeśli jestem przekonany, że niczego w danej sytuacji zrobić nie można, to dość łatwo,
c) walę łbem w ścianę niczym przysłowiowy baran, dopóki ktoś z zewnątrz nie uzmysłowi mi jałowości takich działań i nie przywoła do rozsądku.
3. Jesteś na diecie, gdyż nadmiar kilogramów zdecydowanie utrudnia Ci życie i właśnie w takim momencie otrzymujesz zaproszenie na imieniny od osoby, z którą nie łączą Cię nadmiernie bliskie relacje, ale imprezy u którego słyną z wybornej kuchni. Ty:
a) odmawiasz – objadanie się pysznościami to nie jest to, czego byś teraz chciał, a patrzeć na innych jak to robią nie należy do przyjemności. Życzenia złożysz telefonicznie,
b) z przyjemnością pójdziesz, przecież jeden raz możesz sobie pozwolić na chwilę słabości. Za to następny dzień przeżyjesz dosłownie o chlebie i wodzie,
c) przeklinając słabość swego charakteru pójdziesz na imieniny – lepiej rozczarować się tym, że tam byłeś, niż tym, że Ciebie tam nie było.
4. Co sądzisz na temat horoskopów?
a) według mnie to kompletna bzdura, nie ma w nich żadnego sensu, wierzyć w nie mogą tylko ludzie naiwni,
b) tak w ogóle to nie wierzę w nie, ale czasami wydaje się mi, że coś w nich jest. Jeśli trafię na dobrą prognozę – cieszę się, natomiast jeśli na złą – nie biorę do głowy,
c) każdy swój dzień planuję uwzględniając swój horoskop lub innego rodzaju prognozy.
5. Całkowicie zmieniłeś swój image i marząc o swych przyszłych sukcesach przychodzisz do pracy, w drzwiach spotyka Cię współpracownik, patrzy na Ciebie z ogromnym zdziwieniem i pyta, czy nie stało Ci się nic złego. Ty:
a) wzruszysz ramionami – on nigdy się nie wyróżniał dobrym gustem, tak że nie ma co się jego zachowaniem przejmować,
b) jeśli jesteś całkowicie przekonany o swoim wyjątkowo korzystnym wyglądzie, to nie będziesz się przejmować jego opinią, chociaż jeśli zdanie tego człowieka jest dla Ciebie znaczące, wprowadzisz do swego image pewne korekty,
c) strasznie się zdenerwujesz – w istocie rzeczy, cóż za pomysł, robić z siebie błazna.
6. Przez długi czas oszczędzałeś pieniądze na samochód i właśnie kupiłeś wymarzone auto. Nie zdążyłeś się jeszcze nim nacieszyć, gdy przyszedł Twój najlepszy przyjaciel i poprosił Cię, byś mu pożyczył Twój nowy nabytek. Prośbę motywuje tym, że chce wywrzeć wrażenie na czarującej blondynce, której szukał równie długo, jak Ty zbierałeś pieniądze na samochód. Ty:
a) bez problemu odmawiasz, tłumacząc na przykład, że samochód nie przeszedł jeszcze przeglądu, nie masz jeszcze wszystkich dokumentów itp.,
b) zgadzasz się, przecież prawdziwa przyjaźń jest ważniejsza niż dobra materialne,
c) choć serce będzie Ci krwawić z rozpaczy, zgodzisz się, gdyż nie wystarczy Ci odwagi odmówić.
7. Czy łatwo jest Ci powiedzieć „nie”, kiedy nie chcesz się na coś zgodzić?
a) bardzo łatwo,
b) zależy od tego, komu mam powiedzieć „nie”,
c) trudno.

Klucz do testu 
Przewaga odpowiedzi „a”
Wszelkie próby manipulowania Tobą, wywierania negatywnego wpływu na Ciebie spełzają na niczym. Doskonale wiesz, czego chcesz i temu, kto stanie Ci na drodze, nie ma czego zazdrościć. Jesteś człowiekiem niezależnym, a nawet despotycznym. Doskonale znasz metody podporządkowywania sobie innych. Należy przyznać, że ta książka nie jest Ci koniecznie potrzebna. Doskonale sam sobie radzisz ze złem i wszelkimi jego energetycznym przejawami. Nic Ci nie grozi, ale… Ty sam możesz być zagrożeniem dla innych.
Przewaga odpowiedzi „b”
Jesteś samodzielnym i niezależnym człowiekiem. Z reguły postępujesz tak, jak trzeba, kierując się zarówno rozsądkiem, jak i wyczuciem sytuacji. Zdecydowanie skłaniasz się w stronę dobra i tradycyjnych wartości – uważasz, że takie słowa, jak miłość, przyjaźń, tolerancja i wrażliwość to nie są puste dźwięki. Umiesz sobie radzić z energetyczną manipulacją i potrafisz siebie bronić. Tym niemniej nie jest to prosta sytuacja, gdyż aby Ci zaszkodzić, trzeba zastosować silne działania (klątwy, czary, uroki), a Ty nie zawsze wiesz, jak się przed tym bronić, choć z prostszymi negatywnymi wpływami radzisz sobie z łatwością. W związku z tym spokojnie można polecić Ci tę książkę. Z pewnością z niej skorzystasz.
Przewaga odpowiedzi „c”
Jesteś wspaniałym obiektem dla wszystkich parających się negatywną magią. Można manipulować Tobą do woli, a Ty jeszcze będziesz się z tego cieszyć – oto znalazł się ktoś, dzięki komu będziesz cierpiał, a jednocześnie znajdziesz wytłumaczenie wszelkich swoich niepowodzeń. Czepia się Ciebie dosłownie wszystko, zarówno „ciężka” magia (klątwy, czary, uroki), jak i „lekka” (złe oko, czarne myśli, złe życzenia). Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, ta książka może okazać się dla Ciebie niezbędna.

Brak komentarzy: