O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 16 września 2010

Rytuały ochronne

W związku z tym, że zbliża się bardzo ważny moment z punktu widzenia magii, czyli równonoc jesienna, chcę zaproponować kilka rytuałów, które można wykonywać bardzo rzadko, a często tylko w tym momencie cyklu rocznego. Działanie tych rytuałów zostaje wzmocnione działaniem sił przyrody i dlatego jest tak skuteczne. A oto one:
Rytuał trzynastu świec
Jest to dość skomplikowany rytuał ochronny, ale wyjątkowo skuteczny. Pozwala on uniknąć wielu negatywnych wpływów w każdej dziedzinie życia. Można go wykonywać w dowolnym momencie, ale jego moc nasila się, gdy jest robiony w noc zmiany pory roku, a więc z 21 na 22 marca, z 22 na 23 czerwca, z 21 na 22 września i z 22 na 23 grudnia. Do jego wykonania potrzebne będą:
12 białych świec,
jedna świeca woskowa,
olejek sandałowy,
lustro o średnicy 50 cm.
Ustaw lustro na stole lub podłodze opierając o ścianę. Wszystkie świece namaść olejkiem sandałowym. Świecą woskową, która symbolizować będzie Ciebie dotknij kolejno siedmiu czakr zaczynając od koronnej (czubek głowy), a potem kolejno: czakry trzeciego oka (miejsce między brwiami u nasady nosa), czakry gardła (krtań), czakry serca (serce) czakry splotu słonecznego (okolice pępka), czakry seksualnej (nad spojeniem łonowym), czakry podstawy (kość ogonowa). Na koniec dotknij nią stóp, ustaw na środku powierzchni, na której odprawiasz rytuał, naprzeciwko lustra i zapal. Pozostałe świece ustaw zapalone wokół woskowej, ale nie dotykaj nimi czakr. Teraz unieś obie dłonie nad płonącymi świecami i wizualizuj siebie, swój dom lub inne miejsce, które chcesz chronić otoczone ochronnym ogniem, nie parzącymi płomieniami, które pochłaniają wszelkie zło, które chce w Ciebie uderzyć. Po siedmiu minutach zdecydowanym ruchem zgaś płomień swojej świecy i schowaj ją w bezpiecznym miejscu. Pozostałe świece powinny wypalić się do końca.
Finansowy talizman
Ten rytuał warto wykonać, jeśli chcesz chronić i pomnażać swój majątek. Wykonuje się go podczas pełni Księżyca lub po zmierzchu w dniu równonocy jesiennej. Przed przystąpieniem do tej praktyki zgromadź następujące przedmioty;
– jeden niewielki, płaski kamień, może być bursztyn, cytryn, topaz lub tygrysie oko,
– zielona świeca,
– złoty lakier (może być nawet do paznokci).
Zapal świecę i pozwól jej się palić przez kilka minut. Wpatrując się w jej płomień wizualizuj swoje dochody (majątek), jak się powiększają i są bezpieczne. Następnie weź lakier i narysuj nim na kamieniu symbol pieniędzy. Może nim być znaczek dolara ($), oznaczenie pierwiastka złota (Au) lub po prostu symbol Słońca. Poczuj wewnętrzną radość z tego powodu, że jesteś człowiekiem zamożnym, a Twoje bogactwo jest bezpieczne. Po zakończeniu malowania pozostaw kamień obok palącej się świecy na osiem minut, po czym zgaś świecę. Jeśli chcesz umocnić swój rytuał, a kamień naładować dodatkową energią, zapalaj ją na osiem minut podczas każdej pełni Księżyca i kładź obok niej kamień z namalowanym symbolem.

3 komentarze:

Ирина pisze...

Спасибо за ритуал,вот только не поняла что надо делать с восковой свечей и чакрами,трудность перевода.

Alla Chrzanowska pisze...

Kogda skonchytie rysowat symbol na kamnie, ostawtie jewo wozle zazzonnoj swiechi na 8 minut, potom potuschitie swiechu, a kamien polzytie w biezopasnom meistie. Jezeli hotitie ukrepit swoj ritual, a kamieni s risunkom zaradit dobawochonj energiej, zazigajtie jejo na 8 minut w kazdoje polnolunije, polozitie wozle zazzonnoj swiechi kamien s risunkom simwola. Eto wsio.
Vsieh blag

Ирина pisze...

Алиция,спасибо!
У вас очень познавательный блог.
Ваша методика психологического и кармического портрета и парные композиты пользуются успехом у нас на форумах Таро!!!
Очень точная методика ,матрица рождения о многом говорит стержень души и для чего человек родился и какие задачи должен выполнить для гармоничного продвижения в жизни.
Выбор партнера для совместной жизни играет большую роль в жизни каждого человека и тут главное не ошибиться,а ваша методика показывает 100% на сколько люди совместимы,случайная встреча из которой ничего хорошего не будет или предопределена Высшими Силами.Посмотреть насколько гармонично пара будет дополнять друг друга и выполнять жизненные цели.
Творческих Вам успехов!
Буду заходить к Вам в гости,хороший и интересный блог.