O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 11 listopada 2010

Naudiz

Kolejną runą futharku klasycznego jest naudiz:


Oznacza potrzebę czegoś, np. ochrony, pieniędzy na przeżycie, spokoju itp. Ale taką potrzebę, która jest koniecznością i której człowiek jest świadomy, dlatego stosuje się ją w magii przywołania tego, czego potrzebujemy, jak też do zapewnienia ochrony i bezpieczeństwa. Runa ta pomaga realnie postrzegać świat, nie plątać się w swoich pragnieniach i nie mylić ich z rzeczywistością. Mówiąc krócej pomaga uniknąć tak zwanego myślenia życzeniowego. Na najprostszym bytowym planie runa ta chroni przed nietrzeźwością i zatruciem płynami. Na głębszym poziomie pomaga wzmocnić się w trudnych okolicznościach zewnętrznych i nie pozwala "zbić się z tropu". Chroni również przed agresją fizyczną w każdych okolicznościach. W tej ostatniej sytuacji wystarczy ją zwizualizować nad sobą, by zapewnić sobie bezpieczeństwo co najmniej na kilka godzin.

3 komentarze:

jaga700 pisze...

Nie chciałabym się narzucać swą osobą, lecz mam pytanie: dlaczego Osho Zen Tarot nie nadają się do pracy z klientem?

Alla Chrzanowska pisze...

Ta talia w założeniu została stworzona do medytacji. Szanuję intencje jej Autora i dlatego uważam, że nie powinna służyć do pracy z Klientem

jaga700 pisze...

Rozumiem, dziękuję.