O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

wtorek, 2 listopada 2010

Słońce

Kolejna karta Wielkich Arkanów to Słońce (XIX):


Odnosi się ona bezpośrednio do naszego "ja", do naszej osobowości. Jeśli chcemy ją realizować w pozytywie, pomoże się nam rozwijać, wydobyć z naszego wnętrza to, co najlepsze, najbogatsze i najciekawsze. Obdarzy nas charyzmą, zdolnościami przywódczymi, przyciągnie do nas interesujących ludzi i ciekawe sprawy, wzbogaci w każdym tego słowa znaczeniu. To silna karta o dużym ładunku energetycznym. Dlatego jeśli nie zechcemy skorzystać z niej w sposób mądry i celowy, ona i tak się przejawi, ale ... Przyniesie dużo problemów i kłopotów, sprawi, że staniemy się osobą, która "przeprasza, że żyje" i wszystkiego się boi lub przepełni nas egoizmem, egocentryzmem i zarozumiałością, która nie ma żadnych podstaw w realnym życiu.
To Słońce jest koronną kartą żywiołu ognia i w istocie rzeczy jest w niej coś królewskiego. Prawidłowo wykorzystana dodaje kobietom wyjątkowego szarmu, a mężczyznom szlachetności.
Uwaga: pozostałe karty żywiołu ognia to:
Głupiec (XXII lub 0), Cesarz (IV), Moc (XI), Śmierć (XIII) i Diabeł (XV) 

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Jak interpretować karty odwrócone jako radę? Czasem mi wypada karta rada XVo albo XiXo i nie do końca mam pewność co mi tarot radzi.
Pozdrawiam!
galadea