O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

piątek, 20 maja 2011

Jeszcze kilka rytuałów na pieniądze

Proszek bogactwa
Jest to bardzo pracochłonny i wymagający siły fizycznej rytuał, tym niemniej proponuję go w tej książce, ponieważ jest wyjątkowo skuteczny i działa przez bardzo długi czas. Wykonujemy go w dniu swoich urodzin, w sylwestra lub w rocznicę otwarcia firmy, przedsiębiorstwa itp., o dowolnej porze doby. Używa się do jego wykonania kamieni o małej twardości – bursztynu, celestynu, chryzokoli, gagatu, selenitu. Przy pomocy dłuta nakrusz jak najmniejszej wielkości okruszków i młotkiem potłucz je na miałki proszek. Posyp tym proszkiem miejsca związane z Twoją pracą (biurko, kasę fiskalną, komputer itp.), wypowiadając przy tym następujące słowa mocy:
„Oby twa siła
moje bogactwo chroniła.
Oby twoja moc
przyciągała pieniądze dzień i noc.
Niech tak się stanie.”
Rytuał ten można powtórzyć dopiero po roku.
Kamienny sejf
Rytuał ten powinni wykonać wszyscy ci, którzy w swojej pracy mają do czynienia bezpośrednio z pieniędzmi i posiadają jakiegokolwiek rodzaju kasy, a więc przede wszystkim osoby zajmujące się handlem i usługami. Do wykonania tego rytuału potrzebne będą następujące akcesoria:
– niewielki płaski kamień, najlepiej wielobarwny: malachit, opal lub turmalin,
– niewielki okrągły kamień, najlepiej czerwony: granat, jaspis lub rubin,
– trzy złote świece,
– kadzidło mirrowe.
W pomieszczeniu, w którym stoi Twoja kasa (nawet jeśli jest to tylko metalowa, tekturowa lub drewniana kasetka), postaw obok niej płaski kamień (bądź na niej, jeśli nie grozi to pożarem), najpierw zapal kadzidło, a kiedy jego zapach się rozejdzie, zapal również świece. Teraz połóż obok palących się świec kamieni i pozwól, by oczyściły się w ich aurze (pozostaw na 4 do 8 minut). Następnie zgaś świece i umieść płaski kamień pod kasą, a okrągły włóż do jej środka. Będą przyciągać pieniądze i chronić jej zawartość. Ogarków ze świec nie wyrzucaj! Musisz je spalić do końca, wypalając je stopniowo w każdy poniedziałek, tuż po przyjściu do pracy, zapalając je na 4 do 8 minut.
Strażnik portfela
Wiele osób skarży się nie na to, że nie ma pieniędzy, lecz na to, że nie może ich utrzymać, a wystarczy zastosować bardzo prosty zabieg – zamocować przy portfelu lub portmonetce (najlepiej, żeby były one koloru czarnego lub brązowego) breloczek z tygrysim okiem, wypowiadając przy tym następujące słowa mocy:
Jak tygrys czujne
i jak on silne,
tygrysie oko,
strzeż mych pieniędzy.
Niech tak się stanie.
Rytuał przeprowadza się w niedzielę o godzinie 12 w dzień. Należy pamiętać, by co jakiś czas (najlepiej raz w miesiącu) oczyścić kamień z negatywnych energii i od nowa go naładować na słońcu.

Brak komentarzy: