O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 16 maja 2011

Przyciąganie pieniędzy

Okres od 20 do końca maja najbardziej sprzyja rytuałom mającym na celu przyciągnięcie pieniędzy, zwiększenie dochodów, zpewnienie sobie podwyżki czy kredytu na preferencyjnych zasadach. Mogą one zapewnić bezzwrotną pożyczkę, uzyskanie darowizny lub dotacji. Oto kilka z nich:
Magnes przyciągający pieniądze
Jeśli uważasz, że Twój stan posiadania jest zbyt niski, bądź zaobserwowałeś, że nie trzymają się Ciebie pieniądze, wypróbuj ten rytuał. Należy go wykonywać na nowiu, między godziną 21 a 23, najlepiej w czwartek. Do tej praktyki potrzebne są:
jeden niewielki magnes,
banknot (może być dziesięciozłotowy),
zielony lub złoty sznurek lub nitka.
Wokół magnesu starannie owiń banknot i przewiąż go mocno nitką. Weź pakunek do ręki i wypowiedz następujące słowa mocy:
„Magnesie, twoją siłę wszyscy znają,
Niech twe moce zadziałają
i pieniądze przyciągają.”
Pakiecik ten noś przy sobie, a będzie on przyciągał do Ciebie pieniądze. Jeśli prowadzisz biznes, możesz go położyć przy kasie lub co wieczór kładź go na kilka minut na swojej karcie kredytowej. Od czasu do czasu wyobrażaj sobie, jak magnes przyciąga do Ciebie pieniądze, które z radością i zadowoleniem wydajesz w rozsądny sposób.
Studnia dostatku
Jest to wyjątkowo skuteczny rytuał przyciągajcy pieniądze, można go wykonywać o dowolnej porze dnia i fazy Księżyca, ale utrudnia jego praktykowanie konieczność znalezienia studni, nad którą należy odprawić cały ceremoniał. Będziesz potrzebował następujących akcesoriów:
miedziana lub złota moneta,
olejek jałowcowy.
Udaj się nad studnię i spoglądając w wodę, namaść monetę olejkiem. Spójrz głęboko do studni i wizualizuj to, czego ci brakuje w sferze materialnej. Następnie stań tyłem do cembrowiny i potrzymaj chwilę monetę w obu dłoniach i wypowiedz następujące słowa:
„Moneto z miedzi i złota zrobiona,
wróć do mnie stokrotnie zwielokrotniona.”
Następnie zdecydowanym ruchem wrzuć pieniążek przez lewe ramię do studni i nie oglądając się za siebie odejdź od studni.

2 komentarze:

Marzena Monika Petryna pisze...

Magnes przyciagajacy pieniadze - nie chcialabym w zaden sposob podwazac tego co pani pisze, ale czy zdaje sobie Pani sprawe ze czy to karta kredytowa czy inna karta platnicza posiada pasek magnetyczny a dzialanie na niego magnesem powoduje uszkodzenie karty?W ten sposob zamiast dobrobytu sciaga Pani na swoich czytelnikow niepotrzebne koszty wyrabiania nowych kart bo po rozmagnesowaniu sa niestety bezuzyteczne.

Alla Chrzanowska pisze...

Zakładam, że ezoterycy wiedzą, że mają mózg i potrafią z niego korzystać. No, ale fakt, mogę się mylić...