O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

wtorek, 17 maja 2011

Magia kobieca

Widząc jak duże zainteresowanie wzbudza temat magii pozwolę sobie zaprosić Panie na kurs Magii kobiecej, który odbędzie się w dn. 23-24.06. Jest to czwartek (Boże Ciało) i piątek. Termin ten nie jest przypadkowy. Jest to czas przesilenia letniego - pora maksymalnego nasilenia energii żeńskich w przyrodzie. Kurs będzie bardzo kameralny, maksymalna ilość uczestniczek - 12. Pozostało jeszcze 6 wolnych miejsc. Na kurs nie są przyjmowani mężczyźni. Kurs w czwartek będzie trwał co najmniej do godziny 22, gdyż wieczorem będziemy wykonywać unikalny, bardzo stary słowiński rytuał puszczania wianków. Więcej informacji tutaj: http://www.as2.pl/rytualy-magii-kobiecej-n-228.html?osCsid=11994dd66687420d3378d8d4303ab15b

Kiedy kobiety mogą i powinny używać magii?
Zawsze i wszędzie. Tak przynajmniej robiły nasze przodkinie, prababki i babki. Dar został dany nam kobietom po to, byśmy ułatwiały, uprzyjemniały i upiększały życie swoje i innych istot, dlatego można go wykorzystywać w każdej sytuacji, która ma powyższe sprawy na względzie. Dzięki magii kobiecej możemy przywołać do swego życia miłość, dostatek, bezpieczeństwo, zdrowie, dobre relacje z bliskimi ludźmi i sukcesy zawodowe. Pamiętać jednak należy o podstawowej zasadzie: magia kobieca wyklucza wszelkie formy agresji, przemocy i manipulacji. Jakikolwiek atak jest wykluczony, dopuszczalna jest jedynie obrona konieczna życia własnego lub innych istot żywych.
Niejedna współczesna kobieta nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest wiedźmą, ma Dar i uprawia magię. I nie ma w tym nic dziwnego. Patriarchalne społeczeństwo zadbało o to, by magię zepchnąć do głębokiego podziemia. Jednak XXI wiek i zaczynająca się Era Wodnika sprawią, iż wielka przepaść dzieląca mężczyzn i kobiety zacznie się zmniejszać, panowie przestaną się bać swoich partnerek i Prastare Tradycje powoli się odrodzą. Przez tysiąclecia przechowywane przez wtajemniczone i kapłanki, ponownie ujrzą światło dzienne.
A oto sfery, w których magia kobieca znajduje zastosowanie:
- sprawy miłosne,
- kłopoty z partnerem,
- sprawy finansowe,
- zdrowie i uroda,
- dom i rodzina,
- praca i kariera.
Na każdą z tych dziedzin podczas kursu wykonamy stosowny rytuał, który wzmocniony energią grupy będzie działał mocniej i szybciej.
Chętne Panie zapraszam, ale tylko zdecydowane osoby, bo zostało jedynie 6 wolnych miejsc!

Brak komentarzy: