O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 23 maja 2011

Rytuały dostatku

Okres od 1 do 10 czerwca to doskonały czas na rytuały przyciągające w nasze życie dostatek i bezpieczeństwo materialne. Szczególnie polecam następujące:
Przyciąganie dostatku
Któż z nas nie chciałby być zamożny i nie mieć trosk dotyczących pieniędzy. W tej dziedzinie również można wspomóc się działaniami magicznymi, ale uwaga: nie można być zachłannym. Ten rytuał pozwala na zapewnienie sobie dostatku, a nie bogactwa. Wykonujemy go w dniu Jowisza (czwartek) w samo południe. Potrzebne nam tu będą:
- cztery złote świece,
- jedna zielona,
- olejek słonecznikowy (może być olej jadalny),
- moneta o najwyższym nominale będąca w obiegu,
- kartka papieru o złotym kolorze,
- kompas do ustalenia stron świata,
- naczynie żaroodporne,
- doniczka z żyzną ziemią (można skorzystać z grządki w ogrodzie, jeśli się taką ma),
- kilka ziaren słonecznika.
Na początku na przygotowanej kartce papieru wypisujemy sumę, którą uznaliśmy za wystarczającą do zapewnienia dostatku. Następnie namaszczamy świece olejkiem i ustawiamy je w następujący sposób: złote zgodnie ze stronami świata, a zieloną w środku powstałego kwadratu podkładając pod nią kartkę z wypisaną sumą i monetę. Kiedy świece się palą, wizualizujemy siebie otoczonych dostatkiem i wykształcamy w sobie poczucie bezpieczeństwa materialnego. Po 30 minutach od zielonej świecy zapalamy kartę z wypisaną sumą i wrzucamy ją do żaroodpornego naczynia, by tam spaliła się do końca. Zieloną świecę gasimy, zaś żółtym pozwalamy się wypalić do końca. Popiół powstały po spaleniu kartki starannie zbieramy i mieszamy z ziemią w doniczce (lub na grządce) i sadzimy tam ziarna słonecznika, dbając, by wyrosły i dały nasiona, których później znów możemy użyć do działań magicznych. Monetę, której używaliśmy w tym rytuale, stale nosimy przy sobie.
Oczyszczanie pieniędzy
Bardzo często zdarza się tak, że nasze problemy finansowo-materialne są spowodowane nagromadzeniem się na posiadanych przez nas banknotach negatywnej energii lub naszym niewłaściwym zachowaniem podczas ich wydawania (żal, skąpstwo, niechęć do płacenia itp.). W takim wypadku do poprawy sytuacji wystarcza oczyszczenie pieniędzy z negatywnych energii. Robi się to w następujący sposób – pojedynczy banknot lub monetę weź w ręce, potrzymaj przez chwilę w złożonych razem dłoniach, potem popatrz na nie i powiedz z wewnętrznym przekonaniem:
To jest dar miłości,
który otrzymałem od świata
i który z wdzięcznością zwracam hojnemu wszechświatu,
gdyż wiem, że teraz wzbogaci on świat
i powróci do mnie wielokrotnie pomnożony.
Niech tak się stanie.

Brak komentarzy: