O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 5 maja 2011

Rytuały przyciągające dostatek

Dziś zaproponuję jeszcze kilka rytuałów przyciągających pieniądze i dostatek, gdyż wykonane teraz do 10.05. maja ich moc oddziaływania jest najsilniejsza.
Finansowy talizman
Ten rytuał warto wykonać, jeśli chcesz chronić i pomnażać swój majątek. Wykonuje się go podczas pełni Księżyca lub po zmierzchu w dniu równonocy jesiennej. Przed przystąpieniem do tej praktyki zgromadź następujące przedmioty;
– jeden niewielki, płaski kamień, może być bursztyn, cytryn, topaz lub tygrysie oko,
– zielona świeca,
– złoty lakier (może być nawet do paznokci).
Zapal świecę i pozwól jej się palić przez kilka minut. Wpatrując się w jej płomień wizualizuj swoje dochody (majątek), jak się powiększają i są bezpieczne. Następnie weź lakier i narysuj nim na kamieniu symbol pieniędzy. Może nim być znaczek dolara ($), oznaczenie pierwiastka złota (Au) lub po prostu symbol Słońca (˙). Poczuj wewnętrzną radość z tego powodu, że jesteś człowiekiem zamożnym, a Twoje bogactwo jest bezpieczne. Po zakończeniu malowania pozostaw kamień obok palącej się świecy na osiem minut, po czym zgaś świecę. Jeśli chcesz umocnić swój rytuał, a kamień naładować dodatkową energią, zapalaj ją na osiem minut podczas każdej pełni Księżyca i kładź obok niej kamień z namalowanym symbolem.   

Rytuał przyciągania
Ten rytuał ma dużą moc przyciągania pieniędzy, a wykonać go może każda, nawet najbiedniejsza osoba, gdyż składniki potrzebne do wykonania tej praktyki nic nie kosztują, a nawet konieczne jest, aby zdobyć je w naturze:
– dwa średnie żółte lub żółto-brązowe krzemienie,
– ziele dziurawca,
– garść żółtego piasku,
– niewielkie tekturowe pudełko.
Na początku przygotuj „gniazdo” dla swoich kamieni, w którym będą się „rozmnażać”, czyli „znosić” Ci pieniądze. W tym celu wysyp pudełko żółtym piaskiem, a następnie posyp pokruszonym, suchym zielem dziurawca. Teraz weź oba krzemienie, połóż je na otwartych dłoniach i skieruj je ku górze, ku Słońcu, wypowiadając jednocześnie następujące słowa mocy:
Jak Słońce darzy wszystko swą życiodajną siłą,
tak niech mnie los, dzięki waszej mocy
obdarzy bogactwem i dostatkiem.
Zgodnie z wolną wolą wszystkich.
Niech tak się stanie.
Teraz połóż oba krzemienie na 4 do 8 godzin na słońcu, aby się naładowały jego energią, a następnie przełóż je do przygotowanego wcześniej pudełka i odstaw w bezpieczne miejsce. Pamiętaj, aby przynajmniej raz w miesiącu oczyszczać je i „ładować” energią słoneczną.

Strażnik portfela
Wiele osób skarży się nie na to, że nie ma pieniędzy, lecz na to, że nie może ich utrzymać, a wystarczy zastosować bardzo prosty zabieg – zamocować przy portfelu lub portmonetce (najlepiej, żeby były one koloru czarnego, czerwonego lub brązowego) breloczek z tygrysim okiem, wypowiadając przy tym następujące słowa mocy:
Jak tygrys czujne
i jak on silne,
tygrysie oko,
strzeż mych pieniędzy.
Niech tak się stanie.
Rytuał przeprowadza się w niedzielę o godzinie 12 w dzień. Należy pamiętać, by co jakiś czas (najlepiej raz w miesiącu) oczyścić kamień z negatywnych energii i od nowa go naładować na słońcu.

Brak komentarzy: