O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 9 maja 2011

Majowe rytuały

Okres od 10 do 20 maja wyjątkowo sprzyja rytuałom mającym na celu przywołanie do naszego życia miłości. Wszystkie osoby samotne i spragnione tego uczucia powinny wykorzystać ten czas, wykonać któryś z podanych poniżej rytuałów i ... otworzyć się na nowe uczucie.
Przywołanie miłości
Kiedy czujesz się samotny, kiedy błądzą Ci po głowie myśli, że już nigdy nie spotkasz odpowiedniej dla siebie osoby, kiedy zaczynasz mieć wrażenie, że wszyscy mają swoje pary, tylko ty jesteś wciąż sam, możesz posłużyć się rytuałem „Przywołanie miłości”. Praktykować go należy nocą. Do jego wykonania potrzebne będą:
- jedno okrągłe lustro o średnicy od 30 do 50 cm,
- jedna świeża czerwona róża lub piwonia,
- dwie różowe świece,
- olejek różany.
Ustaw lustro na stole w pomieszczeniu, które służy Ci do praktykowania magii. Powinno ono stać tak, abyś mógł widzieć swoje odbicie siedząc przed nim na krześle. Namaść świece olejkiem, ustaw je po obu stronach lustra, na tyle daleko, by się w nim nie odbijały, a następnie zapal je oraz kadzidło. Usiądź wygodnie przed lustrem i patrząc sobie w oczy wizualizuj siebie jako osobę kochaną i kochającą, otoczoną miłością i zaangażowaną w to uczucie z wzajemnością. Teraz weź do ręki kwiat i wypowiedz następującą suplikację:
„Lśnij lustro, lśnij
i odbicie świetlne ślij.
Niech przyniesie miłość mi
aż po kres moich dni.
Niech tak się stanie.”
Wchłaniaj energię płynącą z kwiatu do lustra i odbijającą się w nim. Bądź przygotowany na przyjęcie miłości, która wkrótce do Ciebie przybędzie. Rytuał powtórz po tygodniu.
Magnetyczna miłość
Kiedy czujesz, że w Twoim życiu przyszedł czas na miłość, a obok Ciebie nie ma żadnej osoby, do której żywiłbyś prawdziwe uczucie, możesz posłużyć się tym rytuałem, aby przyśpieszyć jej spotkanie. Uwaga: nie może tu chodzić o żadną konkretną osobę! Do tego rytuału potrzebne będą:
- jeden niewielki magnes,
- kawałek różowego materiału (najlepszy jest jedwab, może też być bawełna),
- kadzidło jaśminowe lub różane.
Zapal kadzidło, a kiedy jego aromat rozejdzie się po całym pomieszczeniu, weź w obie ręce magnes i wizualizuj siebie w szczęśliwym, udanym i zdrowym emocjonalnie związku. Pamiętaj, że nie możesz przywoływać obrazu żadnej konkretnej osoby, gdyż rytuał nie zadziała. Na koniec wypowiedz takie słowa:
„Jak magnes przyciąga metal,
tak me serce przyciągnie drugie serce.
Niech tak się stanie.”
Teraz zawiń magnes w różowy materiał i noś go przy sobie tak długo, aż spotkasz osobę, na której będzie Ci prawdziwie zależeć.

Brak komentarzy: