O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 12 maja 2011

Wzmocnienie miłości

Czas magii obfitości (płodności) jest również odpowiednią porą na rytuały wzmacniające uczucia w już istniejących związkach, praktyki wpływające na poprawię życia intymnego, na bardziej udany seks, wzmocnienie libido i sprawności erotycznej. Oto kilka z nich:
Miłosne kadzidła
Doskonały rytuał przygotowujący odpowiednią atmosferę do kolacji we dwoje lub innego intymnego spotkania z ukochaną osobą. Do jego wykonania możemy użyć kadzideł lub olejków, jeśli komuś przeszkadza dym. Olejki są również bardziej dyskretne, a światło rzucane przed odpowiednio dobrany, estetyczny kominek czy domek do aromatoterapii będzie dodatkowym, ozdobnym elementem pomieszczenia. Pora wykonania dowolna, czas nie więcej niż godzinę przed planowanym spotkaniem. Potrzebne będą:
- kartka różowego papieru,
- kadzidło lub olejek różany,
- kilka liści (lub kropli wyciągu) oczaru wirginijskiego (Hamamelis virginiana).
Rytuał rozpoczynamy od relaksującej kąpieli z dodatkiem liści lub wyciągu z oczaru wirginijskiego, która powinna trwać około 20 minut. Wskazane jest, by temperatura wody mieściła się w granicach 30-34° C. Po kąpieli, przed rozpoczęciem zaplanowanych zabiegów kosmetycznych, zapalamy kadzidełko lub kominek do aromatoterapii, wypowiadając trzykrotnie następując słowa mocy:
„Mojej skórze –
przepych,
moim oczom –
blask,
moim włosom –
piękno.
Gdyż ten wieczór,
to mój czas.
Niech tak się stanie.”
Staramy się, żeby przez cały czas trwania naszego intymnego spotkania olejek lub kadzidełko paliły się dyskretnie.

Woskowy czar miłosny
Tę praktykę stosujemy wyłącznie wtedy, gdy posiadamy stałego partnera, jesteśmy z kimś na stałe lub trwamy w związku małżeńskim, ale czujemy, że coś się psuje, wygasa namiętność i zainteresowanie lub narastają nieporozumienia. Najodpowiedniejszą porą do tej praktyki jest dzień Wenus, czyli piątek, czas o wschodzie Słońca w przypadku, gdy dokonuje rytuału mężczyzna, zaś wschód Księżyca, gdy robi ją kobieta. Do wykonania tego rytuału potrzebne będą następujące akcesoria:
- dwie czerwone świece,
- naczynie do topienia wosku,
- folia aluminiowa,
- różowa wstążka,
- płatki czerwonej róży,
- różany olejek,
- różane kadzidełko.
Zaczynamy od namaszczenia świec olejkiem i stopienia ich obu. Następnie mieszamy wosk z płatkami róży. Teraz zapalamy kadzidełko i przestygnięty wosk wylewamy na folię, formując z niego kształt dwóch serc. Kiedy są one gotowe, zlepiamy je ze sobą wypowiadając przy tym trzykrotnie następujące słowa mocy:
„Co złączone,
niech takie pozostanie.
Co zjednoczone,
oddzielnym niech się nie stanie.
Niech zwycięży siła miłości,
a moje serce zazna radości.
Niech tak się stanie.”
Na koniec przewiązujemy serca różową wstążką i chowamy w bezpiecznym miejscu. Rytuał ten należy zachować w tajemnicy przed partnerem.

Ochrona miłości
Jest to piękny, stary rytuał, który stosuje się, by zapewnić szczęście w nowym związku. Ma on na celu utrwalenie nowej miłości. Można go jednak stosować tylko wtedy, gdy jesteś pewien, że partner darzy Cię uczuciem, a Ty chcesz tylko zapewnić długie trwanie związku. Praktykę tę wykonuje się o wschodzie Słońca. Potrzebne Ci będą:
- jedna czerwona róża,
- dwie czerwone świece,
- flakon z wodą,
- drewniana szkatułka.
O wschodzie Słońca weź różę (można ją przygotować poprzedniego dnia) i wystaw ją na kilka minut na działanie wiatru, następnie wstaw ją do flakonu z wodą, a zapalone świece postaw obok, dość blisko kwiatu. Wypowiedz następujące słowa mocy:
„Tobie różo powierzam
najskrytsze moje pragnienia.
Niech się moja miłość nie zmienia.
Niech trwa przez ciebie strzeżona
I niech się to dokona.”
Świece muszą palić się, dopóki róża nie zwiędnie. Zadbaj o to, by nie zgasły. Jeśli trzeba, zastąp je nowymi. Kiedy róża zupełnie zwiędnie, wyjmij ją z wody i schowaj kilka płatków do specjalnej szkatułki. Jeśli chcesz wzmocnić rytuał, możesz razem z płatkami róż umieścić zdjęcie, na którym jesteś z ukochaną osobą. Uwaga: jeśli z danym człowiekiem nie łączy Cię szczere uczucie, ten rytuał może doprowadzić do rozpadu związku.

Brak komentarzy: