O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

poniedziałek, 11 października 2010

Ansuz

Kolejną, czwartą runą jest ansuz. Słowo to oznacza usta.


Runa ta odnosi się do zdobywania wiedzy, przekazywania informacji, pomaga zlikwidować wahania, usunąć rozterki, a wszystko to w oparciu o słowo, które wychodzi z ust człowieka i przy pomocy którego tworzymy swój świat. Ansuz zachęca do poznawania świata i nazywania występujących w nim zjawisk, namawia do rezygnacji ze stereotypów i skłania do świeżego spojrzenia na życie. W praktyce pomaga we wszelkich sprawach związanych z nauką, zdawaniem egzaminów, obroną prac naukowych itp. Jest też skuteczna w przypadku obaw przed publicznymi wystąpieniami - należy narysować ją perfumami lub wodą toaletową na szyi (czakrze gardła). Pomaga podczas prowadzenia pertraktacji i zawierania umów. Należy ją w tym przypadku narysować palcem na dokumentach czy prezentowanych materiałach.
Oczywiście działanie każdej runy jest znacznie skuteczniejsze, kiedy zostaje ona zainicjowana w prawidłowy sposób i wzmocniona odpowiednią inwokacją.

Brak komentarzy: