O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

piątek, 22 października 2010

Diabeł

Diabeł (XV) to najbardziej energetyczna karta w całej talii.


Wiele osób boi się tej karty, a to oznacza, że boi się swego Cienia, tego, co wypiera ze swojej świadomości. Diabeł, jak i każda inna karta, pokazuje tylko to, co jest w człowieku. To bardzo ważna karta, ponieważ pomaga oswoić lęki, wydobyć z podświadomości i zasymilować ciemną stronę naszej natury, a później korzystać z niej zgodnie z podjętą przez siebie decyzją - czyniąc dobro, zło lub nic nie robiąc. Jeśli jednak zdecydujemy się na to ostatnie, to energia Diabła będzie i tak musiała znaleźć dla siebie ujście, a nie kontrolowana może przyczynić wiele szkód. Wcale nie mniej niż świadomie spożytkowana na czynienie zła. To z tego powodu warto zadać sobie trud i przyjrzeć się temu, co kryje się w nas ukryte pod kartą Diabła. Jednak trzeba też pamiętać, że bez jego energii zanikłoby życie na Ziemi, ponieważ patronuje on erotyce i seksowi. Tak więc idąc do łóżka z ukochaną (czy też i nie kochaną) osobą zapraszacie do niego też i Diabła, a im lepiej będziecie go rozumieć, tym Wasze życie seksualne staje się lepsze i bardziej satysfakcjonujące.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Nigdy nie myślałam w ten sposób o karcie diabła, znaczy się że zrozumienie natury tej karty może poprawić życie seksualne. Ciekawe podejście i warte wnikliwego przemyślenia. Swoją droga jestem wielką fanką Pani książki "Magia kobieca". Pozdrawiam serdecznie :)