O mnie

Moje zdjęcie
A co tu pisać? Ci co mnie znają, to mnie znają. A Ci co nie znają, to i tak z tego wpisu niczego się nie dowiedzą. Uwaga! Nie udzielam na blogu żadnych porad!!!

czwartek, 28 października 2010

Księżyc

Dzisiejsza karta przenosi nas w świat marzeń i nadziei. Oto jak wygląda w Tarocie Medytacyjnym:


Jak ważne są w ludzkim życiu marzenia, nie muszę nikomu mówić. To one są przyczyną korzystnych zmian w życiu jednostki, nie pozwalają osiąść na laurach, pogodzić się z istniejącym stanem rzeczy. To one skłaniają do walki, rozwoju, sięgania wyżej i dalej. Kocham marzyć! A jeszcze bardziej realizować swoje marzenia. Najtrudniejsze okresy w moim życiu to te, kiedy przestawałam snuć marzenia lub zapominałam o tym, że trzeba je realizować. Kiedyś zapomniałam, że marzenia są potrzebne zawsze i nieważne, co się w życiu osiągnęło - trzeba marzyć o nowych osiągnięciach, bo to one pomagają wytyczyć cel i śmiało do niego dążyć. Pewnego razu, całkiem zaplątana w życiu wzięłam karty Tarota, zadałam pytanie: "Co mam robić?" i wylosowałam jedną kartę. Był nią Księżyc. Zrozumiałam odpowiedź doskonale - marzyć! I marzyłam, a zainspirowana marzeniami odnalazłam swoją drogę i wiedziałam, co mam robić.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bardzo mi sie ta karta i w ogole talia podoba, czy mozna ja gdzies kupic?
Bede na kursie 27-28 listopada w Wasilkowie, juz zarezerwowalam lot. pozdrawiam
Adela M.S.

Alla Chrzanowska pisze...

Adelko! Jeśli będą chętni, wydamy tę talię i będzie można ją kupić. Zrobiła ją w prezencie dla mnie dawno temu jedna z moich moskiewskich uczennic. Nie wydawaliśmy jej, bo to trudna talia, ale ja ją uwielbiam. Także zobaczymy. Może jakiś mały, limitowany nakład. Pomyślimy

Anonimowy pisze...

To juz wiem dlaczego mimo, iz przeszukalam interent jej nie znalazlam...a mialam wrazenie ze skads znam te karty ;-)

Anna pisze...

Witam serdecznie!
Karty, które Pani zamieściła są piękne, energetyczne... Jeśli będą wydane - kupię natychmiast. Pozdrawiam. Anna